Sandoway Resort 5

NGAPALI, MYANMAR
 
5-gwiazdkowy resort Sandoway położony jest w sercu piaszczystej plaży Ngapali. W jego otoczeniu znajdują się liczne restauracje z lokalną kuchnią. Składa się z 59 willi i bungalowów rozsianych w palmowym ogrodzie. Większość z nich posiada widok na ocean oraz plażę, która graniczy z hotelem na odcinku aż 450 m. W wystroju dominują lokalne materiały, głównie drewno, kamienne i marmurowe rzeźbienia. Meble i dekoracje pokoi zostały sprowadzone na zamówienie hotelu.Odległość od lotniska ok 20 minut.

Pokój deluxe – pow. 75 m2, położone w ogrodzie. Część z nich jest jednopoziomowa, a część dwupoziomowa (salon i łazienka na parterze, sypialnia na piętrze).

Village cottage – takie same jak beach front cottage, lecz zlokalizowane w drugiej linii od plaży.
Beach front cottage – pow. 80 m2, 2-poziomowe domki położone bezpośrednio przy plaży z otwartą werandą. Na parterze znajduje się salon, natomiast sypialnia na piętrze.

Sandoway Cottage, 2-poziomowe domki rozsiane po ogrodzie hotelu.

Sea View Willa,  takie same jak beach front wille, przy czym zlokalizowane są naprzemiennie w drugim rzędzie, by widok nie był zasłonięte przez wille w pierwszej linii od plaży.

Beach front villa, pow. 120 m2, położone bezpośrednio przy plaży. Posiadają sypialnię, salon oraz prywatną werandę z widokiem na morze i zachód słońca. Na piętrze znajduje się loft z widokiem na ogród i morze.

Sandoway Villa,  położone w najlepszej lokalizacji w hotelu, z pełną prywatnością

Do dyspozycji:
restauracja, basen, SPA, biblioteczka, kino,  butik, wi-fi