Hotel Grand Hyatt *****

MUSKAT, OMAN

 

Hotel Grand Hyatt położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży w okolicy Al Qurm. Obiekt oferuje przestronne pokoje z balkonem z panoramicznym widokiem na Zatokę Omańską. Z niektórych pokoi roztaczają się widoki na góry Al-Hadżar.

Klimatyzowane pokoje w hotelu Grand Hyatt utrzymane są w jasnej kolorystyce i obejmują przestronną łazienkę. Każdy z nich jest wyposażony w kapcie i szlafroki.

Na terenie hotelu Grand Hyatt mieszczą się 4 restauracje. Mokha Café serwuje autentyczne dania kuchni arabskiej. W restauracji na dachu można delektować się potrawami z grilla, podziwiając widoki na Zatokę Omańską.

Tradycyjna arabska kawa i herbata dostępna jest w salonie Sirj Tea Lounge. JBB Place oferuje napoje oraz muzykę fortepianową.

Hotel Grand Hyatt dysponuje własnym centrum handlowym, gdzie można nabyć zegarki, perfumy i wyroby z omańskiego srebra. Dzielnica handlowa Shatti Al Qurm usytuowana jest w odległości 8 km.

W salonie kosmetycznym w hotelu Grand Hyatt wykonywane są rozmaite zabiegi, w tym masaże i manicure. Idealnym miejscem na relaks jest basen z regulowaną temperaturą wody i plaża.

Liczba pokoi: 280

Szczegółowe informacje i rezerwacja : tel. 22 633-77-79
Hotel Grand Hyatt Muscat