The Chedi Hotel *****

MUSCAT, OMAN

 

Hotel należący do prestiżowej grupy The Leading Hotels of the World położony jest nad zatoką omańską, tuż przy piaszczystej plaży. Jest jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Omanie, zaprojektowanym w minimalistycznym, nowoczesnym stylu przypominającym styl japoński - białe niskie budynki położone w symetrycznym ogrodzie. Hotel jest wspaniałym miejscem wypoczynku dla osób poszukujących ciszy, spokoju Zen i bardzo dobrego serwisu. Do dyspozycji 156 pokoi oraz suit z widokiem na ogród oraz malownicze góry Hajar. Transfer z lotniska  ok. 15 min. 
  
Pokoje Serai:  pow. 33 m2; położone w skrzydle Serai z widokiem na zatokę omańską lub góry Hajar. Wyposażenie: klimatyzacja, otwarta na pokój łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, mini-bar, tv sat, telefon, sejf, garderoba, internet bezprzewodowy. Zakwaterowanie max. dla 2 osób dorosłych.
 

Pokoje Deluxe:  pow. 39 m2; położone w skrzydle Chedi z widokiem na ogród lub góry Hajar. Wyposażenie: jak w pokojach Serai, dodatkowo radio i cd.
 

Chedi Club Suite:  przestronne, położone w willach,  otoczone wodnym ogrodem i palmami. Suity składają się z oddzielnej sypialni i pokoju dziennego. Wyposażenie: jak w pokojach Serai, dodatkowo i-pody, wysokiej klasy sprzęt muzyczny, serwis pralni, codzienne gazety, wstęp do biblioteki, śniadanie w Club Lounge.   Zakwaterowanie max. dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 14 lat. 
 

Do dyspozycji: 4 restauracje i bary, sala bankietowa, 2 baseny (jeden tylko dla dorosłych, drugi dla rodzin z dziećmi), spa, korty tenisowe, biblioteka, butik,   pralnia, wypożyczalnia samochodów, opiekunki do dzieci.


Szczegółowe informacje i rezerwacja: tel. 22 633-77-79
 

Oman hotel The Chedi