Shangri La Resort & Spa
*****

MUSCAT, OMAN

 

Luksusowy kompleks sieci hotelowej Shangri-La, składa się z 3 hoteli położonych na ogromnym pięćdziesięciohektarowym terenie w pięknym, bujnym ogrodzie przez który poprowadzone zostały kanały wodne łączące basenowe hotele. Są one wspaniałą atrakcją szczególnie dla dzieci, które mogą się przemieszczać kanałami w gumowych kołach. Wokół hotelu roztacza się malowniczy widok na okoliczne góry raz zatokę.  Każdy z 3 hoteli ma inny charakter,  Al Waha z 262 pokojami jest wspaniałym hotelem na rodzinny wypoczynek, Al Bandar ze 198 pokojami, położony w centralnej części kompleksu, jest eleganckim hotelem z wykwintnymi restauracjami, sklepikami, salą balową i salami konferencyjnymi, Al Husn – posiadający 180 pokoi jest najbardziej elegancki, w lokalnym arabskim stylu jest jednocześnie najbardziej luksusową propozycją dla wymagających gości. Oferowany jest jako hotel 6-gwiazdkowy. Odległość od centrum miasta  ok. 15-20 min. Transfer z lotniska 45 min.
 

Pokoje Superior Seafacing / AL Waha:  pow. 32 m 2; z widokiem na morze, baseny, ogród lub plażę, posiadają balkon lub taras. Wyposażenie: klimatyzacja, łazienka z wanną i prysznicem, serwis kawa/herbata, sejf, tv sat, telefon, mini-bar, internet.  
 

Pokoje Deluxe Seafacing / AL Bandar:  pow. 38 m 2,  wyposażenie jak w pokojach superior hotelu Al. Waha.


Pokoje One bedroom Suite / AL Husn:  pow. 116 m 2, z widokiem na zatokę, posiadają oddzielną sypialnię, salon wypoczynkowe oraz kąt jadalny i balkon. Do dyspozycji gości butler. W Al. Husn nie są przyjmowane dzieci do 18 roku życia. Wyposażenie jak w pokojach superior Al. Waha.
 

Do dyspozycji w 3 hotelach:  restauracje i bary (Al Waha - 5, Al Bandar – 9, Al Husn – 6),  500-metrowy kanał wodny,  salon odnowy bilogicznej, spa, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, klub dla dzieci (Al. Waha), klub dla nastolatków (Al. Bandar); infinity pool, sala gimnastyczna, biblioteka (Al. Husn), centrum biznesowe i konferencyjne, fryzjer, sklepy z pamiątkami, pralnia, amfiteatr (1000 miejsc siedzących, opiekunki do dzieci.
 

Sporty:  tenis ziemny, wieczorne rejsy łodzią – podglądanie delfinów i wielorybów w naturalnym środowisku, nurkowanie (centrum PADI), snorkeling, windsurfing

Szczegółowe informacje i rezerwacja: tel. 22 633-77-79
 

Oman, hotel Shangri La Resort and Spa