Four Seasons Resort Bora Bora *****lux

BORA BORA, POLINEZJA FRANCUSKA
 

Hotel Four Seasons Resort Bora Bora jest zlokalizowany w odległości około 10 minut drogi samochodem od Portu lotniczego Motu-mute.Położony jest na wyspie Point Matira w atolu Bora Bora. Usytuowany jest przy prywatnej plaży, nad pięknymi turkusowymi wodami oceanu. Obiekt oferuje luksusowe bungalowy zbudowane ponad wodą oraz wille przy plaży, z których roztacza się widok na szczyt Mount Otemanu.

Przestronne bungalowy i wille są wyposażone w tradycyjne drewniane meble. Domki zdobią wysokie sufity i dachy pokryte strzechą. Wszystkie wille i bungalowy są wyposażone w puchowe poduszki i stację dokującą do iPoda.

Do dyspozycji: ośrodek oferuje basen bez krawędzi, kort tenisowy i bezpłatne wycieczki nurkowe z rurką w głąb laguny, którą zamieszkuje wiele egzotycznych gatunków zwierząt morskich. Goście mogą również wyruszyć na wycieczkę kajakiem i rejs katamaranem, uprawiać windsurfing oraz obserwować karmienie rekinów. 
Na miejscu znajdują się 4 restauracje, serwujące między innymi dania kuchni polinezyjskiej, francuskiej i azjatyckiej. Goście mogą zakończyć dzień w lokalu Sunset Bar & Lounge, podziwiając zachód słońca nad laguną.

Rezerwacja : tel. 22 633-77-79

Polinezja Fancuska hotel Four Seasons Bora Bora