Intercontinental Resort & Thalasso
Spa ***** lux

BORA BORA, POLINEZJA FRANCUSKA
 
Hotel należący do luksusowej sieci Intercontinental położony jest na  wyspie  Bora Bora, tuż przy piaszczystej plaży. Do dyspozycji gości są 83 luksusowe wille, w tym 80 willi położonych na wodzie, na palach oraz 3 wille rodzinne położone na lądzie. Hotel słynie z powodu pierwszego powstałego na wyspach Polinezji Francuskiej instytutu Thalasso, urządzonego na ogromnej powierzchni 4000m2, oferującego bogatą gamę zabiegów pielęgnacyjnych.
 
Overwater Villa: pow. 95m2  (65m2 willa oraz 30m2 taras) , położone na wodzie,  na palach, składają się z 1 sypialni i pokoju dziennego. Wyposażenie: klimatyzacja, łazienka z prysznicem i wanną, suszarka do włosów, garderoba, kąt wypoczynkowy z sofą, mini bar, serwis do kawy i herbaty, tv, cd, dvd, telefon, internet, sejf, taras.
 
Villa Family Motu: pow. 148m2  (120m2 willa oraz 28m2 taras) , położona na lądzie. Wyposażenie jak w pokojach Overwater Villa, dodatkowo druga sypialnia, druga łazienka  oraz kuchnia.
 
Do dyspozycji: basen, 2 restauracje, 2 baseny, 24h serwis, SPA Talasso, centrum fitness, wycieczki na lagunę z profesjonalistami pod okiem których podglądać można rekiny oraz płaszczki, wycieczki helikopterem.
 
Sporty:  kajaki, windsurfing, snorkelling, siatkówka, tenis, badminton, narty wodne,  łodzie motorowe, nurkowanie, safari 4x4, parasailing. 

Rezerwacja : tel. 22 633-77-79 
Polinezja, Bora Bora, hotel Intercontinental Thalasso & Spa