Bora Bora Pearl Beach Resort and Spa *****

BORA BORA, POLINEZJA FRANCUSKA
 
Ten elegancki kompleks udostępnia położone w ogrodzie dogodne oraz luksusowe apartamenty z basenem, a także dogodne oraz luksusowe apartamenty przy plaży z osobistą wanną z funkcją masażu wodnego i bungalowy na wodzie. Do portu lotniczego Motu Mute można dostać się z kompleksu osobistą łodzią w zaledwie dziesięć minut.

Dostępne pokoje: Garden Pool Bungalow, Otemanu view Premium Overwater Bungalow, Lagoon view Premium Overwater Bungalow, Overwater bungalow, End of Pontoon Overwater Bungalow. 

Każdy apartament oraz bungalow wyposażony jest w 20-calowy telewizor z płaskim ekranem i z dostępem do międzynarodowych kanałów satelitarnych, klimatyzację i darmowe WiFi, z którego mogą swobodnie korzystać wszyscy goście obiektu.

Do dyspozycji : na miejscu działają 3 restauracje oraz 2 bary, w tym restauracja Tevairoa z oknami wychodzącymi na turkusowe wody laguny Bora Bora. Lokal ten podaje posiłki na odkrytym balkonie.Z kompleksu Bora Bora Pearl Beach Resort & Centrum wellness, w którym można skorzystać z bogatej oferty zabiegów upiększających oraz relaksujących Manea, rozciąga się zjawiskowy widok na szczyt Otemanu oraz jest tuż obok plaży na wyspie Motu Tevairaoa. Do dyspozycji Turystów są 2 butiki, bardzo spory basen zewnętrzny, centrum nurkowe i oświetlony kort tenisowy.

Rezerwacja : tel. 22 633-77-79
Polinezja, Pearl Resort Bora Bora