Sofitel Bora Bora Motu Private Island *****

BORA BORA, POLINEZJA FRANCUSKA

 

Malowniczy kompleks hotelowy zajmuje cały teren niewielkiej wysepki (motu) leżącej w pobliżu głównej wyspy Bora-Bora, w odległości 10 km od miasta Vaitape. Należąca do hotelu wysepka pokryta jest wiecznie zielonym, tropikalnym lasem, wzdłuż którego ciągną się piękne białe plaże o drobnym piasku. Dzięki korzystnej lokalizacji w przepięknej okolicy wszystkie bungalowy mają widok na morze, porośnięte palmami zbocza wyspy i wspaniałą górę Otemanu. Z lotniska do hotelu płynie się około 30 minut szybką łodzią przez malowniczą lagunę Bora-Bora. Luksusowy kompleks wypoczynkowy składa się z komfortowych bungalowów utrzymanych w polinezyjskim stylu. Większość z nich jest zbudowana na palach i znajduje się nad powierzchnią turkusowego oceanu. Kameralny hotel zapewnia ciszę i spokój, a komfortowe bungalowy oferują wygodę, gustowny wystrój i najnowocześniejsze udogodnienia.
Liczba pokoi: 31

Luxury hillside lagoonview bungalow - o pow. 40 m. kw., bungalowy na zboczu z widokiem na morze

Luxury overwater bungalow
- o pow. 53 m. kw., bungalowy nad powierzchnią wody z widokiem na lagunę

Luxury horizon overwater bungalow - bungalowy nad powierzchnią wody z widokiem na lagunę i dodatkowym prysznicem na zewnątrz, całość o pow. 53 m. kw., 

Luxury beach villa
- komfortowe bungalowy przy plaży

Do dyspozycji : restauracje: 1, lobby bar, room service (płatny), lobby, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), internet (płatny), recepcja, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, ogród, wymiana walut, grill, biblioteka, ochrona hotelowa (24h), pokoje dla niepalących, masaże (płatne), SPA (płatne).


Rezerwacja : tel. 22 633-77-79

Polinezja hotel Sofitel Motu Bora Bora