Intercontinental Resort and Spa Moorea ****

MOOREA, POLINEZJA FRANCUSKA
 


Hotel należący do luksusowej sieci Intercontinental położony jest pomiędzy górami a laguną na wyspie Moorea, w bujnym 11-hektarowym ogrodzie tuż przy piaszczystej plaży.  W pobliskiej lagunie spotkać można delfiny oraz żółwie morskie, które mamy szansę podglądać w ich naturalnym środowisku. Hotel oferuje 144 pokoje typu lanai, bungalowy oraz pierwsze powstałe na Polinezji Francuskiej SPA.

Pokoje Lanai: pow. 37m2 (30m2 pokój, 7m2 balkon). Wyposażenie: klimatyzacja, internet bezprzewodowy, telefon, tv, mini bar, serwis do kawy i herbaty, sejf, suszarka do włosów, łazienka z wanną/prysznicem, balkon.   

Beachfront Junior Suite Bungalow: pow. 60m2 (38m2 bungalow, 15,6m2 taras), składa się z sypialni i salonu. Wyposażenie jak w pokojach Lanai, dodatkowo oddzielna wanna i prysznic w łazience, wiatrak.

Do dyspozycji: basen, 2 restauracje, 2 bary, wycieczki łodzią w celu podglądanie delfinów i wielorybów żyjących w naturze (sezonowo), SPA, centrum fitness.

Sporty:  kajaki, canoe, nurkowanie, rejsy katamaranem, połowy dalekomorskie, narty wodne, łodzie motorowe, nurkowanie, wycieczki 4x4, jazda konna, rejsy helikopterem, rowery.

 
Polinazja hotel Intercontinental Resort and Spa, wyspa Moorea