Polinezja Francuska

Oferty

O szczegóły dotyczące wyjazdów i wczasów na Wyspach Polinezji Francuskiej prosimy pytać naszych konsultantów nr. tel. +4822 633-77-79

Na Polinezji Francuskiej proponujemy wyjazdy wypoczynkowe oraz rejsy po najpiękniejszych zakątkach tej części świata. Warto połączyć kilka wysp na bazie zakwaterowania w tej samej sieci hotelowej. Dzięki temu otrzymają Państwo specjalne, bardzo korzystne stawki oraz oferty specjalne. Najczęstszą kombinacją jest połączenie wysp Tahiti, Moorea i Bora Bora. Na Polinezję najlepiej wybrać się w okresie od kwietnia do października.

INFORMACJE O KRAJU
Polinezja Francuska to kraj wyspiarski, którego plaże zaliczane są do najpiękniejszych na świecie. Strome wulkaniczne szczyty wyrastające wprost z oceanicznej tafli dodają temu miejscu niewyobrażalnej magii.  To jedno z tych miejsc na naszym globie, które naprawdę zapiera dech w piersiach. Geograficzna izolacja  kraju zawsze była barierą dla turystów. Z drugiej jednak strony sprawia ona, iż jest tu nadwyraz spokojnie, egoztycznie i niesamowicie romantycznie. Polinezja to również jeden z najdroższych krajów na świecie, ale proszę nam wierzyć -  piękne kobiety i wspaniałe plaże warte są każdej ceny.
Polinezja Francuska, informacje ogólne