Ślub na Polinezji Francuskiej

Ślub to jedno, a może i najważniejsze wydarzenie w życiu, dlatego ludzie na całym świecie chcą, aby ich ślub był niezapomnianym, niezwykłym przeżyciem. Z tego powodu, pary często decydują się na zawarcie związku małżeńskiego w tropikalnej, egzotycznej scenerii. Polinezja Francuska, archipelag 118 wysp, z których wszystkie są bardzo słynne z plaż, palm, egzotycznych kwiatów tropikalnych, błękitnych lagun oraz turkusowego morza, są własnie tym wyśnionym, wymarzonym miejscem na ślub i wesele.

Najbardziej popularną wśród miejsc wybieranych na ślub w Polinezji Francuskiej jest Wyspa Tahiti, która jest uważana za najbardziej romantyczne miejsce na świecie. Na zawarcie związku małżeńskiego pary  mogą wybrać albo którąś z romantycznych plaż lub którykolwiek z licznych malowniczych kościołków. Na Tahiti można zawrzeć tradycyjny  ślub któremu towarzyszy muzyka i taniec, oraz tradycyjne obrzędy. Panna młoda jak księżniczka zostaje namaszczona pachnącymi olejkami, otrzymuje do ozdoby muszle i girlandy z kwiatów. Pan młody jest ubrany jak  wódz pleminny, a rytuały weselne odprawia król wojowników.

Wyspa Moorea znana jest jako kolejne miejsce na wyjątkowy ślub. Z jej niesamowitymi domkami na wodzie, krystalicznie czystą wodą, piaszczystymi plażami, górskimi łańcuchami i bujną roslinnoscią, Moorea stanowi doskonałe tło dla ceremonii ślubnej i wesela.

Aitutaki, Bora Bora, Qamea, Yasawa Islands i Rarotonga, są to także wspaniałe, idealne wyspy na zawarcie związku małżeńskiego, spędzenia podróży poślubnej czy uczczenia rocznicy ślubu.

Dla osób poszukujących czegoś niezwykłego polinezyjska wioska Tiki proponuje do wyboru jeden z trzech rodzajów ślubów: ślub książęcy (tradycyjny w wiosce), ślub królewski (przybycie do wioski romantycznym canoe przy muzyce i lampce szampana, noc poslubna w królewskim pływającym pałacu), ślub królewski deluxe (dodatkowe pokazy tańca tradycyjnego, spiewy i wystepy).

Dla tych którzy poszukują elegancji i luksusu najwyższej klasy hotele proponują pakiety obejmujące oprócz zakwaterowania i ceremonii ślubnej również korony i girlandy z kwiatów, kosze owoców, szampan, show na plaży lub w ogrodzie, dekoracje z  kwiatów, koktajle weselne etc..

Dokumenty (w jez. francuskim) wymagane do zawarcia aktu małżeństwa : akty urodzenia młodej pary, zaświadczenia lekarskie,  świadectwa celibatu.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym doradcą nr.tel.+4822 633-77-79
Polinezja Francuska, ślub