Le Meridien Tahiti ****+

TAHITI, POLINEZJA FRANCUSKA

Hotel położony jest wzdłuż malowniczej laguny, na jednej z najpiękniejszych plaż Tahiti, został odremontowany w 2010 roku. Hotel oferuje nowoczesne, przestronne pokoje, lobby na świeżym powietrzu, bujny ogród oraz bogatą infrastrukturę. Do dyspozycji 149 pokoi.
Odległość od lotniska 15 minut, 20 minut od przystani.
  
Pokoje Garden: pow. 48m2, położone na parterze oraz 1 i 2 piętrze, z widokiem na ogród. Wyposażenie: klimatyzacja, łazienka z prysznicem i wanną, mini bar, serwis do kawy i herbaty, tv, telefon, i-pod, internet bezprzewodowy, taras lub balkon.
 
Deluxe Lagoon: pow. 48m2, położone na piętrach 2-4, z widokiem na ogród,  plażę lub lagunę. Pokoje zostały wyremontowane w 2010 r. Wyposażenie jak w pokoju standard.
 
Pokoje Panoramic: pow. 48m2, położone na najwyższym piętrze, z panoramicznym widokiem na lagunę oraz sąsiednią wyspę Morea. Wyremontowane w 2010 r. Wyposażenie jak w pokojach standard, dodatkowo ekspres do kawy espresso, wycieczka do centrum miasta, butelka wody.
 
Overwater Bungalows:  pow. 56m2, położone na lagunie, w indywidualnych willach na palach. Wyposażenie: klimatyzacja, wiatrak, tv, i-pod, sejf, łazienka z prysznicem i wanną, mini bar, taras.
 
Junior Suit: pow. 84m2, składają się z sypialni oraz części wypoczynkowej, przestronnego tarasu z meblami wypoczynkowymi. Wyposażenie: 2 telewizory plazmowe, video na zamówienie, kanały muzyczne, telefon, mini bar, i-pod, serwis do kawy i herbaty, ekspres do kawy espresso, internet bezprzewodowy, sejf, łazienka z wanną i prysznicem.
 
Senior Suit: pow. 131m2, z widokiem na lagunę oraz sąsiednią wyspę Morea. Wyposażenie jak w junior suitach.
 
Do dyspozycji: basen, 2 restauracje,  2 bary, sala gimnastyczna, joga, masaże.
 
Sporty:  kajaki, łodzie wiosłowe, nurkowanie, surfing, narty wodne, połowy dalekomorskie, tenis ziemny, tenis stołowy.
 
Rezerwacja: tel. 22 633-77-79
Polinezja Francuska hotel Le Meridien,wyspa Tahiti