Sheraton Algarve Hotel at Pine Cliffs Resort *****

ALBUFEIRA, ALGARVE, PORTUGALIA
 
Najpiękniej położony hotel w całym Alrgarve. Usytuowany w piniowym lesie, na malowniczym klifie, z którego roztacza się wspaniały widok na Ocean Atlantycki. Na cały kompleks składa się budynek główny położony najbliżej plaży, Pine Cliffs Village z  tzw. town houses położonymi tuż  za budynkiem głównym w kameralnych pawilonach oraz część rezydencjalna (Pine Cliffs Residence) zlokalizowana na ogromnym terenie, nieopodal pola golfowego. Niewątpliwym atutem kompleksu jest jego kilkukilometrowa, piaszczysta plaża – doskonała na wypoczynek i romantyczne spacery. Dla wygody gości hotel wybudował windę przy klifie, dzięki czemu nie trzeba pokonywać stromych schodów.
 
 BUDYNEK GŁÓWNY*****

Pokoje deluxe: 119 pokoi o pow. 34 m2 podzielonych wg widoku na garden view, land view i sea view.  Posiadają balkon/taras o pow. 7 m2. W wystroju zwracają uwagę typowe dla Portugalii piękne płytki azulejos tworzące ciekawy wzory na ścianie. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, mini-bar, TV Sat, telefon. W łazience prysznic z wanną, suszarka do włosów. W pokojach można zakwaterować max. 3 osoby bez względu na wiek.

Pokoje grand deluxe: 63 pokoi o pow. 45 m2, również podzielonych wg widoku na garden view, land view i sea view. Posiadają większy taras o pow. 16 m2 oraz wydzielony salon. Wyposażenie jak w pokojach deluxe. W pokojach można zakwaterować max. 3 osoby bez względu na wiek.

Bi-level luxury suite: 21 suite o powierzchni 55 m2 + przestronny taras 24 m2. Składają się z 2 poziomów. Na pierwszym znajduje się salon, toaleta oraz taras, natomiast na drugim  sypialnia z łazienką. W pokojach można zakwaterować max. 3 osoby dorosłe lub 2 dorosłych i 2 dzieci pon. 12 roku życia.
 
PINE CLIFFS VILLAGE****:

2-bedroom townhouses: powierzchnia 112 m2 oraz tarasem o pow. 35 m2. Zlokalizowane są w kameralnych 2-poziomowych pawilonach usytuowanych tuż za budynkiem głównym. Na parterze znajduje się kuchnia, salon i jadalnia, a na piętrze sypialnie z prywatnymi łązienkami. Townhouses można rezerwować bez śniadań. Każda jednostka należy do innego właściciela, stąd dekoracje się różnią. Maksymalnie można zakwaterować 5 osób dorosłych lub 4 osoby dorosłe i 2 dzieci

3-bedroom townhouses:
pow.128 m2 + taras o pow. 35 m2. Maksymalnie można zakwaterować 7 osób dorosłych lub 6 osób dorosłych i 2 dzieci.

4-bedroom townhouses:
pow. 140 m2 + taras o pow. 27m2. Maksymalnie można zakwaterować 9 osób dorosłych lub 8 osób dorosłych i 2 dzieci.
 
PINE CLIFFS RESIDENCE*****

2-bedroom residence – pow. 101 m2 + taras 13 m2.  Oddalone nieco od plaży i budynku głównego. Położone na dużym terenie, wokół pola golfowego w 3-poziomowych budynkach. Znajdują się tutaj restauracje, basen i bary, a do budynku głównego dojeżdża bezpłatny shuttle (3-5 min). Maksymalnie można zakwaterować 5 osób dorosłych lub 4 osoby dorosłe i 2 dzieci.

3-bedroom residence – pow. 140 m2 + taras 24 m2. Maksymalnie można zakwaterować 7 osób dorosłych lub 6 osób dorosłych i 2 dzieci.

Do dyspozycji gości: 5 restauracji, 3 bary, 2 baseny, fitness club z siłownią, krytym basenem i sauną, korty tenisowe, tenis stołowy, centrum nurkowania (6 km od hotelu, transfer gratis), centrum sportów wodnych przy prywatnej hotelowej plaży, pole golfowe. Hotel organizuje wycieczki rowerowe, jeepami, rejsy statkiem i przejażdżki konne. Internet wifi bezpłatny w lobby, płatny w pokojach.

Rezerwacja: 22 633-77-79
 
Portugalia hotel Sheraton Algarve