Vila Vita Parc *****

PORCHES, ALGARVE, PORTUGALIA
 


Ekskluzywny hotel,  malowniczo położony klifie, w pobliżu miasteczka Porches, skąd pochodzi słynna portugalska ceramika.  Należy do The Leading Hotels of the World. Posiada kameralną, zatoczkową plażę otoczoną pomarańczowymi, stromymi ścianami klifu, charakterystycznygo dla rejonu Algarve oraz piękny subtropikalny ogród. Na rozległym terenie do dyspozycji gości oddanych jest 180 pokoi o wysmakowanym wystroju wnętrz, z elementami architektury mauretańskiej. Odległość od lotniska w Faro – 45 km.


Pokoje deluxe – 65 pokoi położonych w budynku głównym o pow. 40 m2 z widokiem na ogród.  Posiadają wydzieloną z sypialni część wypoczynkową, marmurową łazienkę oraz balkon lub taras. Maksymalnie można zakwaterować 3 osoby bez względu na wiek (dodatkowa osoba w śpi na sofie). Możliwe pokoje łączone.

Grand Suites – 6 pokoi położonych w budynku głównym o pow. 65 m2. Posiadają oddzielną część wypoczynkową oraz dodatkową toaletę z prysznicem, a także przestronny balkon lub taras z widokiem na ogród. Maksymalnie można zakwaterować 3 osoby (możliwa dostawka).

Penthouse Suites
– 2 pokoje o pow. 105 m2 położone w budynku głównym położone na najwyższym piętrze z przestronnym balkonem z widokiem na ogród i ocean. Posiadają duży salon i oddzielną jadalnię, kominek, wyposażoną kuchnię, garderobę oraz sypialnię z łazienką oraz dodatkową łazienkę dla gości. Maksymalnie można zakwaterować 2 osoby dorosłe. Możliwość łączenia z pokojami deluxe.

Oasis Suites Premium – 13 pokoi położonych w części Oasis o pow. 80 m2. Zlokalizowane w kameralnym budynku, na parterze z widokiem na ogród. Część wypoczynkowa jest tutaj połączona z sypialnią. Dodatkowo posiadają garderobę oraz łazienkę z wolnostojącą wanną oraz oddzielnym prysznicem. W wyposażeniu znajduje się odtwarzacz DVD i CD, radiom, stacja do iPoda, kominek, ogrzewanie podłogowe. Maksymalnie można zakwaterować 2 dorosłych i dziecko do 12 lat ba dostawce.

Oasis Suites Premium Rooftop –W odróżnieniu od podstawowych suite premium położone są na 1 piętrze z widokiem na ocean. Posiadają także przestronny  taras o pow. 40m2 z prysznicem-deszczownicą.

Oasis Suites Family
–  34 suity  położone w budynku Oasis o  pow. 80 m2, idealne dla rodzin z dziećmi. Położone zarówno na parterze (widok na ogród) jak i na piętrze (widok na ocean + 40-metrowy taras). Maksymalnie można zakwaterować 4 osoby.

Residence Suites – z widokiem na ogród lub ocean. Suite z widokiem na ocena znajdują się na 1 i 2 piętrze, natomiast te z widokiem na ogród na parterze. Posiadają wyodrębniony z sypialni salon oraz przestronną łazienkę

Do dyspozycji gości:
6 restauracji, 6 barów, 7 basenów, centrum fitness, 5 kortów tenisowych, sąsiadujące pole golfowe, winnica należąca do hotelu, jacht należący do hotelu, 2 centrum Spa & Wellness, kids club, 2 wieże widokowe, 6 sal konferencyjnych (max 350 os)


Rezerwacja: 22 633-77-79  

Portugalia hotel Vila Vita Parc