Reunion - Program indywidualny

5-DNIOWY PROGRAM Z WYNAJMEM SAMOCHODU:
ST DENIS - ST. GILLES-LES-BAINS - SALAZIE - HELLBOURG - CILAOS - MAFATE

Program można dowolnie modyfikować. Chętnym proponujemy wyjazd na bazie prywatnego serwisu kierowcy i prywatnego przewodnika. Pobyt można przedłużyć o wypoczynek w hotelach na wybrzeżu (opis w zakładce "Hotele" lub na Mauritiusie). Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci : tel. 22 633-77-79

Dzień 1
Po przylocie spotkanie z przedstawicielem kontrahenta, odbiór samochodu na lotnisku i przejazd do hotelu. Tego dnia proponujemy rekonesans po miejscowości St. Gilles-les-Bains.

Dzień 2
Wczesnym rankiem wyjazd do Zapadliska SALAZIE z wizytą w muzeum wanilii. w miejscowości St. Andre. Trasę można zakończyć w miejscowości Hell-Bourg. Nocleg w hotelu w zapadlisku Salazie.

Dzień 3
Wczesnym rankiem wyjazd południowo-zachodnim wybrzeżem na południe wyspy na tzw: DZIKIE POŁUDNIE – zamieszkałe przez ludność kreolską i dalej w okolice wulkanu Piton de la Fournaise. Nocleg w hotelu położonym w okolicach wulkanu.

Dzień 4
Wczesnym rankiem przejazd do Zapadliska CILAOS położonego w środkowej części wyspy. Uwaga w czasie przejazdu do zapadliska droga wije się malowniczo przez góry, ale jest wąska i trzeba uważać na samochody jadące z gór.
 
Dzień 5
Wczesnym rankiem wyjazd do Zapadliska MAFATE położonego w zachodniej części  wyspy. W czasie pobytu na Reunion możecie Państwo skorzystać z propozycji wycieczek:
·    przelot helikopterem nad całą wyspą lub nad wybranymi zapadliskami
·    przelot paralotnią z instruktorem
·    canyoning
·    trreking
·    rafting
·    wspinaczka
Wyspa Reunion program objazdowy widok lawy