Black Rhino Game Lodge

PARK PILANSBERG, RPA

Luksusowa Black Rhino Game Lodge znajduje się w zachodniej części Parku Pilansberg i ukryta jest pośród drzew starego lasu Tamboti u podróży antycznego krateru wulkanu. Atrakcyjne położenie z widokiem na wodopój stwarza doskonałą okazję obserwacji zwierząt i różnych gatunków, ptaków zbierających się wokół wody. Często cisza nocna przerywana jest rykiem lwów, a poranki rozpoczynają się śpiewem ptaków. W Parku Narodowym Pilansberg można spotkać Afrykańska Wielka Piątkę (lwa, lamparta, słonia, bawola, nosorożca). Tutaj właśnie, w towarzystwie osobistego doświadczonego rengera, będzie można eksplorować zakamarki tej dzikiej krainy afrykańskich zwierząt oraz poczuć magię afrykańskiego buszu o powierzchni 58.000 ha. Lodge oferuje 14 przestronnych apartamentów.

Luksusowe suity gwarantujące prywatność wyposażone są w: mini-bar, klimatyzację, telewizor, serwis do kawy i herbaty, łazienkę z prysznicem na świeżym powietrzu. Drzwi na patio otwierają się w stronę afrykańskiego buszu, w którym można zauważyć stada impali czy samotnie przechodzącego słonia. 4 suity rodzinne położone są w Satelite Camp, odległym o ok. 700 metrów od głównej Lodgy i nie posiadają telewizora . Część ta posiada swój własny basen oraz salon z TV.

Do dyspozycji: bar i restauracja połączona z tarasem widokowym, basen, parking.

Aktywności: safari na słoniach, zwiedzanie zaginionego miasta, przelot balonem nad Pakiem Pilansberg, obserwacja ptaków, safari samochodami terenowymi.

Blac Rhino Game Lodge znajduje na terenie, gdzie nie występuje malaria. Odległość od Sun City wynosi 33 km.
Czas wymeldowania 11.00 / czas zameldowania 13.00.

Rezerwacja: tel: 22 633-77-79
Black Rhino Game Lodge3