Tau Game Lodge South Africa

PARK NARODOWY MADIKWE, RPA
 
Luksusowa Tau Game Loge położona jest w północnej części RPA na terenie Parku Narodowego Madkiwe, czwartego co do wielkości w RPA. Piękną scenerię stanowią pomieszane pagórki Tshwene-Tshwene i dramatyczny grzbiet Gór Dwarsberg. Odległość od wynosi Johannesburga wynosi 4 godziny jazdy samochodem. Tau Game Lodge oferuje pobyt w 30 luksusowych domkach krytych strzechą, inspirowanych stylem afrykańskim. Atrakcję stanowi widok na wodopój przyciągający wiele dzikich zwierząt. 27 gatunków zwierząt przemierza te tereny, sprawiając, ze Tau Game Lodge jest idealnym miejsce na wakacje w afrykańskim buszu. Znajduje się tu Afrykańska Wielka Piątka, a także dużo gatunków ptaków. Na tym terenie nie występuję malaria.

Do dyspozycji: salon, sala konferencyjna, bar, restauracja z częścią na świeżym powietrzu z widokiem na wodopój.

Zakwaterowanie: wystrój i umeblowanie domków Tau Game Lodge są inspirowane Afryką. Przestronne domki, gwarantujące prywatność, wyposażone są w: klimatyzację, wentylator pod sufitem, łazienkę z prysznicem na świeżym powietrzu, własny taras widokowy, z którego można obserwować gromadzące się przy wodopoju zwierzęta.
Apartament rodzinny składa się z dwóch pokoi trzyosobowych, które są ze sobą połączone i dzielą salon.
Tau Game Lodge oferuje program przyjazny dla rodzin i dzieci

Lodge oferuje możliwość wynajęcia opieki dla dzieci (za dodatkowa oplata) od 0 do 2 roku życia.
Do dyspozycji dzieci 3-5 lat jest Tau Cubz Club, który oferuje świetna zabawę i oferuje m.in. krótkie safari po śniadaniu tylko dla dzieci. Po safari, dzieci spędzają czas na poszukiwanie skarbów oraz na różnych zabawach. Dla dzieci Club przygotowuje plecaki Cubz Club, w których znajdują się książeczki oraz naklejki zwierząt, także odznaka zastępcy rangera i certyfikat  (podpisany przez ich osobistego strażnika) oraz specjalny Tau T-shirt.
Dzieci pomiędzy 6 a 7 rokiem życia mogące brać udział w safari z rodzicami również otrzymują Cubz Club książeczkę i  są mile widziane w Tau Cubz Club.

Rezerwacja: tel:22 633-77-79
 
Tau Game Lodge - main lodge