Hotel Valle Dell'Erica Thalasso & Spa*****

OLBIA, PÓŁNOCNE WYBRZEŻE, SARDYNIA

Luksusowy 5-gwiazdkowy resort położony jest w północnej części wyspy, ok. godziny jazdy samochodem od lotniska w Olbii. W niewielkiej odległości, ok. 15 min. jazdy od hotelu znajduje się lokalne miasteczko Santa Teresa Gallura. Hotel jest ciekawą propozycją dla par, oferując kameralne zakwaterowanie w willach,  jak i dla rodzin z dziećmi proponując najmłodszym kluby od roku do 3 lat, od 3 do 10 lat oraz od 10 do 14 lat, a także  zajęcia w grupach: polo, golf, piłkę nożną, kursy pływania i wiele innych. Hotel położony jest tuż przy pięknych, zatoczkowych, piaszczystych plażach pomiędzy malowniczymi skałami, przypominając nieco krajobraz egzotycznych Seszeli. Składa się z dwóch części: Erica i La Licciola.

Pokoje w części Erica:
Standard: w śródziemnomorskim stylu, położone na parterze lub piętrze, z dekoracjami i wyposażeniem będącym lokalnym rękodziełem. Wyposażenie: klimatyzacja, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, telefon, tv, sejf, mini bar. Pokoje przeznaczone dla 2 osób.

Classic: nieco większe niż pokoje standard. Wyposażenie: jak w pokojach typu Standard. Pokoje przeznaczone dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka do 12 lat i 1 dziecka do 2 lat.

Erica Junior Suite: pow. 35m2 plus weranda. Wyposażenie: jak w pokojach typu Standard, dodatkowo wydzielona część wypoczynkowa z sofą. Pokoje przeznaczone dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka do 12 lat i 1 dziecka do 2 lat.
Mirtilla Junior Suite: pow. 41m2 plus weranda. Wyposażenie: jak w pokojach typu Standard, dodatkowo wydzielona część wypoczynkowa z dwoma fotelami, które po rozłożeniu mogą stanowić 2 dostawki dla dzieci. Pokoje przeznaczone dla 2 osób dorosłych oraz 2 dzieci do 12 lat.

President Spargi Vista mare: pow. 63m2 plus 30m2 werandy oraz patio. Pokoje z pięknym, panoramicznym widokiem, z wydzieloną częścią wypoczynkową w której zaaranżować można dostawki dla dzieci i dwiema łazienkami. Pokoje przeznaczone dla 2 dorosłych , 2 dzieci do 12 lat ora z 2 dziecka do 2 roku życia.
Pokoje w części La Licciola

Superior: pow. 37m2 plus weranda 13m2. Wyposażenie: jak w pokojach Standard w części Erica. Pokoje przeznaczone dla 2 osób  i 1 dziecka do 2 lat.

Licciola Junior Suite: pow. 43m2 plus weranda 13m2. Wyposażenie: jak w pokojach Standard w części Erica, dodatkowo część wypoczynkowa z sofą lub dwoma rozkładanymi fotelami. Pokoje przeznaczone dla 3 osób dorosłych oraz dziecka do 2 lat.

Archipelago Suite sea view: pow. 58m2 plus weranda 24m2. Wyposażenie: jak w pokojach Standard w części Erica, dodatkowo część wypoczynkowa oddzielona drzwiami z sofą oraz rozkładanym fotelem, 2 łazienki, na zadaszonej werandzie część wypoczynkowa. Pokoje przeznaczone dla 5 osób dorosłych oraz dziecka do 2 lat.
Family Suite sea view: pow. 74m2 plus weranda 26m2. Wyposażenie: jak w pokojach Standard w części Erica. Suita składa się z 2 pokoi superior z łóżkami małżeńskimi oraz 1 sofy w jednym z pokoi, 2 łazienek. Pokoje przeznaczone dla 4 osób dorosłych oraz 1 dziecka do 17 lat i 1 dziecka do 2 roku życia.

Senior Suite Family sea view:
pow. 86m2 plus weranda 26m2. Wyposażenie: jak w pokojach Standard w części Erica. Suita składa się z 2 pokoi Licciola Junior Suite z łóżkami małżeńskimi oraz części wypoczynkowej z sofą oraz 2 łazienek. Pokoje przeznaczone dla 6 osób dorosłych oraz 2 dzieci do 2 roku życia.

Presidental Razzoli Vista Mare sea view: pow. 85m2 plus weranda 25m2 z malowniczym widokiem na okolicę. Wyposażenie: jak w pokojach Standard w części Erica. Suita posiada prywatny basen w ogrodzie, sypialnię z łóżkiem małżeńskim, salon wypoczynkowy z 2 sofami, dużą werandę. Pokoje przeznaczone dla 4 osób dorosłych i 1 dziecka do 2 roku życia.

Imperial Suite Vista Mare sea view:
pow. 154m2 , dwupiętrowa z prywatnym basenem w ogrodzie, solarium i pięknym widokiem na okolicę. Wyposażenie: jak w pokojach Standard w części Erica. Na piętrze sypialnia z łóżkiem małżeńskim, salon wypoczynkowy z 2 rozkładanymi fotelami, łazienka i weranda z panoramicznymi widokiem, na parterze taras, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, dwa rozkładane fotele, łazienka. Pokoje przeznaczone dla 8 osób dorosłych i 2 dzieci do 2 roku życia.

Do dyspozycji: 4 baseny (w tym 3 z wodą morską), centrum Thalasso & Spa (baseny z podgrzewaną wodą, 15 pokoi zabiegowych, łaźnia turecka, sauna, sala ćwiczeń), 5 restauracji, bar z przekąskami,  3 kluby dla dzieci od roku do 14 lat, zajęcia sportowe dla dzieci (piłka nożna, mini hokej, siatkówka, golf, pływanie, polo w basenie. Hotel organizuje wieczory muzyczne oraz przedstawienia. W pobliżu 18-dołkowe pole golfowe.
 
Sardynia hotel Valle Dell Erica