Hotel Fregate Island ***** lux

WYSPA FREGATE, SESZELE

 

Ultraluksusowy hotel położony na prywatnej wyspie Fregate. Składa się z 16 indywidualnych willi otoczonych naturalnym ogrodem nad którymi czuwają przypisani do każdej willi butlerzy. Goście mogą korzystać z 7 dziewiczych i bezludnych plaż, z których wyrastają ogromne granitowe głazy. Wyspa słynie z ochrony wielu gatunków flory i fauny, co sprawia, że  pobyt na Fregate Island jest jedyny w swoim rodzaju.  Hotel popularny jest wsród słynnych znanych osobistości świata i gwiazd filmowych. Swój miesiąc miodowy spędził tu Książe William z Kate Middleton, Brad Pitt z Jennifer Aniston czy Paul McCartney z Heather Mills.  Sceny do filmu "Piraci" kręcił tu Roman Polański.  Na potrzeby lokalnej kuchni uprawia się tutaj wiele gatunków warzyw, owoców, przypraw oraz hoduje zwierzęta. Odkryto tu także ruiny pirackiej osady, w tym 3 wyjątkowe groby koralowe, złote monety i inkrustowane drogocennymi kamieniami krzyże. Ciekawostką jest także fakt, że w 1802 roku zesłano na wyspę jakobinów oskarżonych o zamach na Napoleona. Transfer z wyspy Maha odbywa się helikopterem.

 

One-bedroom villa – posiadają sypialnię, salon, 2 łazienki, 2 prysznice na świeżym powietrzu, taras z meblami wypoczynkowymi, prywatny basen i jacuzzi, jadalnię. Każdej willi przypisany jest prywatny meleks, którym goście dowożeni są w pozostałe miejsca resortu. Wyposażenie: klimatyzacja, wiatraki, TV sat, odtwarzacz CD/DVD, bezprzewodowy internet, serwis do kawy/herbaty, mini-bar. 

 

Do dyspozycji: 2 restauracje, 2 bary, 2 baseny, piwniczka z winami, Muzeum Wyspy Fregate, wypożyczalnia CD/DVD, biblioteka,  siłownia, kapliczka ślubna, butik, galeria, mini klub, centrum nurkowe, Yacht Club, plantacje ziół i warzyw, SPA

Sporty:  nurkowanie, żaglówki, windsurfing, kajaki, snorkelling, rowery górskie, łucznictwo

Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci: tel. 22 633-77-79

Seszele Fregate Island plaża