Constance Ephelia Resort and Spa *****
WYSPA MAHE, SESZELE

Hotel należący do renomowanej sieci Constance położony jest na zachodnim wybrzeżu wyspy Mahe przy dwóch pięknych, piaszczystych plażach z widokiem na Park Narodowy Port Launay.
Na wielkim 120-hektarowym obszarze porośniętym tropikalną roślinnością wkomponowane zostały jednopiętrowe, gustowne budynki mieszczące: 184 junior suit i 40 senior suit oraz 18 willi rodzinnych z 2 lub 3 sypialniami, 16 willi przy plaży, 8 willi położonych na wzgórzu oraz 10 willi SPA i 1 willa prezydencka.
Odległość od lotniska: ok. 30 min.

Junior Suite: znajdują się w jednopiętrowych budynkach usytuowanych przy plaży South Beach Lans Lilet, pow. 62 m2, klimatyzowane. Wyposażenie: wiatrak; łazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, WC, Internet bezprzewodowy (wi-fi), tv-LCD, CD, DVD, mini bar, sejf.

Senior Suite: w budynkach usytuowanych przy plaży Gran Lans North Beach; pow. 80 m2, klimatyzowane. Wyposażenie: jak w junior suitach, dodatkowo posiadają większą część wypoczynkową.

Family Villa dla rodzin (od 4 do 7 osób) z basenami oraz jadalnią w ogrodzie: o pow. od 205 m2 do 350 m2, składają się z 2 lub 3 sypialni, klimatyzowane. Wyposażenie: tv-LCD, cd, DVD, bezprzewodowy Internet, mini bar, lodówka z wyselekcjonowanymi  winami , serwis do kawy i herbaty.  

Beach Villa -  dla rodzin (od 2 do 6 osób), położone w pobliżu plaży, z basenami oraz częścią wypoczynkową na powietrzu, o pow. od 185 m2 do 370 m2. Wyposażenie: jak w family villa.

Hillside Villa (od 2 do 4 osób), położone na wzgórzu, z widokiem na Port Launay Marine Park, z prywatnymi basenami. Wille zostały wkomponowane w granitowe skały. Wyposażenie: jak w family villa.

Spa Villa (max. 2-os. dorosłe), o pow. 330 m2, składają się z 1 sypialni, łazienki przystosowanej do zabiegów spa oraz części wypoczynkowej. Wyposażenie: jak w family villa.

Do dyspozycji: 5 restauracji (kuchnia międzynarodowa, śródziemnomorska, azjatycka, włoska, kreolska, potrawy z grilla), 5 barów, spa (12 pokoi zabiegowych, fryzjer, manicure, pedicure, salon piękności, łaźnia parowa, basen termalny, jacuzzi, yoga), 5 butików, 4 baseny, pralnia, sale konferencyjne, klub dla dzieci (4 - 12 lat), sala gimnastyczna.  

Sporty: tenis (4 korty), squash, rowery (bez opłaty dla gości zakwaterowanych w willach); niezmotoryzowane sporty wodne: rowery wodne, katamarany, windsurfing, kajaki.

hotel Ephelia