La Digue Island Lodge ****

WYSPA LA DIGUE, SESZELE

Hotel położony na koralowej wyspie La Digue, słynącej z pięknych piaszczystych plaż oraz formacji skalnych. Usytuowany w zach. części wyspy kompleks bungalowów oferuje 3 i 4-gwiazdkowy standard zakwaterowania w 4 typach pokoi. Pokoje o 3-gwiazdkowym standardzie zostały przygotowane w XIX-wiecznych budynkach kolonialnych Yellow House lub w kameralnych pawilonach na terenie ogrodu. Część 4-gwiazdkowa składa się z indywidualnych bungalowów z widokiem na ocean lub ogród oraz nowoczesnego budynku z elementami stylu kolonialnego, który znajduje się w pobliżu plaży. Jest to najlepszy i największy hotel na wyspie. Na przeciwko hotelu rozciąga się rafa koralowa. Wynajętym rowerem lub tradycyjną bryczką zaprzęgnięta w woły można dostać się na najciekawsze na wyspie plaże Surce d’Argent słynące z niezwykłych granitowych formacji skalnych.


Pokoje Beach Chalets: o pow. 60 m2, pokoje położone w indywidualnych bungalowach w pierwszej linii brzegowej przy plaży. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, serwis kawa/herbata łazienka, suszarka do włosów. Większość pokoi z łóżkiem małżeńskim.

Pokoje Plantation House: o pow. od 48 m2 do 63 m2, położone tuż przy plaży w nowoczesnym budynku z elementami stylu kolonialnego. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka, suszarka do włosów. Część pokoi posiada dodatkową łazienkę i oferuje zakwaterowanie dla rodzin 4-os.

Do dyspozycji:
2 restauracje specjalizujące się w potrawach kuchni kreolskiej, bar, bar przy basenie, basen, opiekunki dla dzieci, świetlica, sala telewizyjna, pralnia, sklepik z pamiątkami. Hotel organizuje południowe rejsy szkunerem oraz wędrówki piesze po wyspie.

Sporty:
  tenis, ping – pong, bilard, windsurfing, żaglówki, snorkelling, bilard, centrum nurkowe.

Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci: tel. 22 633-77-79
Seszele La Digue Island Lodge plaża