Hilton Seychelles Northolme
Resort & Spa ***** lux

WYSPA MAHE, SESZELE

Elegancki hotel położony w pn.-zach. części wyspy. Wkomponowany został w otaczającą naturę, zbudowany w większości z drewna z ogromną dbałością o szczegóły. Jeden z hoteli z najdłuższą historią na wyspach, o wyjątkowym uroku i romantycznej atmosferze. Hotel dysponuje willami położonymi na wzgórzu z widokiem na ocean. Dla gości dostępne są 2 niewielkie plaże otoczone skałami.

Pokoje Oceanview Hilton Villa:
o pow. 90 m2, z widokiem na ocean, elegancko urządzone, posiadają balkon z częścią jadalną i leżakami. Wyposażenie: część wypoczynkowa z kanapą, łóżko małżeńskie, klimatyzacja, sejf, telefon, 26 calowy TV LCD, CD, DVD, internet, dostęp do faxu, mini-bar, ekspres kawa/herbata, toaletka, łazienka (prysznic, jacuzzi, suszarka). Pokoje oferowane dla max. 3 os.

Pokoje Deluxe Oceanfront Villa: o pow. 90 m2, skierowane frontem do oceanu, elegancko urządzone, posiadają balkon z częścią jadalną i leżakami. Wyposażenie: część wypoczynkowa z kanapą, łóżko małżeńskie, klimatyzacja, sejf, telefon, 26 calowy TV LCD, CD, DVD, internet, dostęp do faxu, mini-bar, ekspres kawa/herbata, toaletka, łazienkę (prysznic, jacuzzi, suszarka). Pokoje oferowane dla max 3 os.

Pokoje Ian Fleming Suite: o pow. 90 m2, z widokiem na ocean, elegancko urządzone, posiadają balkon z częścią jadalną i leżakami. Wyposażenie: część wypoczynkowa z kanapą, łóżko małżeńskie, klimatyzacja, sejf, telefon, 26 calowy TV LCD, wysokiej jakości kinowy system dźwiękowy, CD, DVD, internet, dostęp do faxu, mini-bar, ekspres kawa/herbata, toaletka, łazienka (prysznic, jacuzzi, suszarka). Pokoje oferowane dla max. 3 os.

Do dyspozycji: restauracja na wolnym powietrzu Helltop serwująca śniadania, lunche i kolacje w formie bufetu, restauracja Les Cocotiers z daniami a la carte, lobby w którym podawane są soki owocowe, koktajle oraz popołudniowa herbata, bar z widokiem na ocean, SPA, yoga, basen, bilard, ping pong, gry (szachy, karty), sala TV, biblioteka, sklepik z pamiątkami.

Sporty: centrum nurkowe PADI oprócz nurkowania organizuje również wyprawy na snorklowanie oraz połowy dalekomorskie

Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci: tel. 22 633-77-79
Seszele hotel Hilton Northolme z lotu ptaka