Hilton Seychelles Labriz Resort and Spa *****

WYSPA SILHOUETTE, SESZELE

Luksusowy hotel należący do Small Leading Hotels of the World otwarty jesienią 2006 r. Jest to jedyny hotel na wyspie Silhouette znajdującej się na terenie Parku Narodowego chroniącego liczne, rzadkie gatunki fauny i flory. Hotel położony jest pomiędzy piaszczystą, 2 km plażą i malowniczą górą Dauban porośniętą tropikalną roślinnością. W pobliżu znajduje się rezerwat olbrzymich żółwi lądowych, liczących nawet 120 lat (dostępny dla turystów). Z Mahe na Silhouette można dostać się łodzią motorową (ok. 1,5 godz.) lub helikopterem (transfer na zamówienie). 

 

Do dyspozycji gości jest tu 105 komfortowo urządzonych willi, położonych przy plaży, w ogrodzie lub w pobliżu dżungli z widokiem na górę. Wystrój wnętrz  łączy w sobie nowoczesność i elegancję.


Pokoje Garden Villa:
o pow. 88 m2, położone w drugiej linii od plaży, na terenie ogrodu, posiadają taras z widokiem na ogród. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV LCD, odtwarzacz CD/DVD, bezprzewodowy internet, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (WC, wanna, prysznic, suszarka), sofa wypoczynkowa, dodatkowo prysznic w ogródku.

Pokoje Beachfront Villa:
o pow. 101 m2, położone w pierwszej linii od plaży, posiadają taras z widokiem na ocean. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV LCD, odtwarzacz CD/DVD, bezprzewodowy internet, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (WC, wanna, prysznic, suszarka), sofa wypoczynkowa, dodatkowo prysznic w ogródku.

Pokoje Deluxe Hillside Pool Villa: o pow. 185 m2, położone w pobliżu góry Dauban, posiadają ogródek oraz taras z prywatnym basenem. Położenie daje poczucie prywatności i intymności oraz bliskiego kontaktu z naturą. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV LCD, odtwarzacz CD/DVD, bezprzewodowy internet, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (WC, 2-osobowa wanna, prysznic, suszarka), część wypoczynkowa z sofą, garderoba, dodatkowo prysznic w ogródku.

Pokoje Deluxe Beachfront Pool Villa: o pow. 185 m2, położone przy plaży w pobliżu SPA z pięknym widokiem na ocean, posiadają ogródek, taras z prywatnym basenem. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV LCD, odtwarzacz CD/DVD, bezprzewodowy  internet, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (WC, 2-osobowa wanna, prysznic, suszarka), część wypoczynkowa z sofą, garderoba, dodatkowo prysznic w ogródku.

Do dyspozycji: 4 restauracje (międzynarodowa, włoska, japońska oraz kreolska położona w starym domu kreolskim poza terenem hotelu; dojazd do restauracji melexem), pizzeria, bary, SPA – centrum odnowy biologicznej (zabiegi lecznicze, aromaterapia, joga), siłowania, duży basen, brodzik dla dzieci, plac zabaw, 2 sklepy, biblioteka z wypożyczalnią płyty CD/DVD, klinika hotelowa, komora dekompresyjna, 24 h serwis pokojowy, kącik internetowy.

Sporty: tenis, kajaki, rowery wodne, banan, deski do pływania, snorkeling, klub nurkowy (kursy PADI), połowy dalekomorskie.

Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci: tel. 22 633-77-79

Seszele hotel Hilton Labriz