Ślub na Seszelach

Musicie tylko powiedzieć „tak”
Całą resztą zajmiemy się my !


Tropikalna wyspa...... soczyście zielone pióropusze palm pochylają się nad białymi piaskami plaży obmywanymi szmaragdowymi wodami oceanu. Soczyste owoce,    egzotyczne kwiaty, ciepło tropików...... W takiej scenerii spotyka się dwoje ludzi  – Kobieta i Mężczyzna – by powiedzieć sobie TAK. Zza zasłony palmowych pni, kolorowym korowodem wychodzą Ich goście. Na czele tego pochodu kroczy Mistrz Ceremonii – dostojny i łagodny zarazem, przybył tu specjalnie by połączyć tych dwoje na zawsze. Jeszcze chwila i radosne dźwięki muzyki i śpiew zgromadzonych ogłoszą całemu światu, że w majestacie prawa ta para przybyszów została połączona świętym węzłem małżeństwa.

Powyższa scena to nie fragment scenariusza filmu o ekscentrycznym milionerze. Nie jest to też wstęp do książki o życiu gwiazd filmowych – jeśli zechcecie, to głównymi bohaterami takiej ceremonii możecie być Wy. Najzupełniej legalnie i w zgodzie z polskimi przepisami możecie ślubować sobie miłość w rajskim otoczeniu jednej z wysp Seszeli.
Wystarczy tylko Wasza decyzja, aby po dopełnieniu kilku prostych formalności Wasz ślub stał się jednocześnie Waszą Wielką Tropikalną Przygodą. I choć trwałości ani szczęścia związku nikt, prócz Was samych, zapewnić Wam nie może, to przecież trudno o lepszy początek wspólnego życia niż ślub na jednej z Wysp Zaczarowanych.
Zapraszamy newpoland@newpoland.pl

 

Ślub na Seszelach