Marina Bay Sands *****


SINGAPUR


Marina Bay Sands to kompleks składający się z trzech wieżowców połączonych jednym dachem, na którym znajduje się najdłuższy na świecie basen w kształcie statku oraz Sky Park z ogrodem krajobrazowym i tarasem widokowym. Hotel jest swego rodzaju wizytówką Singapuru, położony nad samą zatoką, jego projektantem jest Moshe Safdie, twórca ikony modernizmu z 1967 roku.

Goście mogą zrelaksować się przy basenie popijając koktajl lub skorzystać ze znanego na całym świecie spa Banyan Tree oferującego m.in odprężające masaże.
Wyśmienite posiłki w hotelu Marina Bay Sands przygotowywane są przez sławnych mistrzów kucharskich. W skład zaplecza gastronomicznego wchodzi szereg znakomitych restauracji, takich jak Waku Ghin czy Guy Savoy. Hotel posiada 20 lokali gastronomicznych oraz światowej klasy kasyno. Z hotelu można przejść bezpośrednio do jednego z bardziej znanych w Singapurze centrum handlowego.


Pokoje w hotelu Marina Bay Sands zdobią nowoczesne meble z ciemnego drewna i podłogi wyłożone wykładziną. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej. Przez sięgające od podłogi do sufitu okna można podziwiać piękny widok na panoramę Singapuru.


Tuż przy hotelu Marina Bay Sands znajduje się stacja metra MRT Bayfront, a zaledwie kilka kroków dzieli obiekt od tętniącej życiem centralnej dzielnicy biznesowej.

 

W celu rezerwacji i dodatkowych informacji skontaktuj się z naszym doradcą. Tel +22 633-77-79
Singapur hotel Marina Bay Sands