Swissotel The Stamford *****

SINGAPUR


Jest to jeden z najwyższych hoteli w południowo-wschodniej Azji. Obiekt ten mieści się nad City Hall i stacją metra MRT. Posiada komfortowe pokoje,  SPA, 2 baseny oraz 16 lokali gastronomicznych, w tym spektakularny bar mieszczący się na dachu tego wieżowca. Położony w samym sercu miasta, pośród światowej sławy centrum rozrywki oraz handlowo-biznesowym centrum Singapuru.

Wszystkie pokoje w hotelu Swissôtel Stamford dysponują balkonem z widokiem na panoramę Singapuru. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W niektórych pokojach znajduje się także odtwarzacz DVD, stacja dokująca do iPoda lub zestaw kina domowego firmy BOSE.

Do ulicy handlowej Orchard Road można dojechać metrem w 10 minut, a do koła widokowego Singapore Flyer – w 15 minut. Około 20 minut spacerem dzieli hotel Swissôtel The Stamford od klubów nocnych na nabrzeżach Boat Quay oraz Clarke Quay.

Hotel jest częścią kompleksu Raffles City, w skład którego wchodzi również centrum kongresowo-handlowe. Na miejscu Goście mają do dyspozycji dobrze wyposażone centrum fitness i 6 kortów tenisowych.

Zaplecze gastronomiczne hotelu Swissôtel The Stamford obejmuje 10 restauracji serwujących szeroki wybór dań, w tym specjały kuchni peranakańskiej, kantońskiej i japońskiej. W restauracji Jaan Goście mogą skosztować potraw kuchni francuskiej. Szczegolnie polecamy usytuowaną na 70 piętrze restaurację Equinox, z której roztacza się panoramiczny widok na całe miasto, serwuje ona azjatyckie i zachodnie przysmaki.
Na terenie hotelu mieszczą się również 3 bary, w tym bar City Space, który dysponuje bardzo wygodnymi fotelami oraz oferuje wyśmienite wina i cygara.


W celu rezerwacji i szczegółowych informacji proszę kontaktować się z naszymi doradcami. Tel + 22 633-77-79
Emiraty Swiss hotel The Stamford