Singapur - Informacje ogólne

Singapur to jeden z największych portów przesiadkowych na świecie. Podczas wyjazdów do azjatyckich krajów warto zatrzymać się w tym mieście-państwie choć na 1-2 noce, aby poczuć klimat ogromnej mieszanki i różnorodności jaką tworzą tu najrozmaitsze nacje, rasy i religie.
Naszym klientom proponujemy sprawdzone hotele, zarówno te luksusowe jak Fullerton i Raffles jak i doskonale zlokalizowane hotele w przystępnych cenach jak np.hotel Swissotel The Stamford
O szczegóły prosimy pytać nr. tel. +4822 633-77-79

INFORMACJE O KRAJU
Singapur słynie z niebywałej czystości, a za żucie gumy, jedzenie na ulicy czy śmiecenie grożą horondalne kary pieniężne. Dla wielu jest to także przeogromne centrum handlowe, gdzie na słynnej już Orchard Rd można obkupić sie w najnowsze nowinki technologiczne, czy nabyć kreacje najmodniejszych projektantów. Znajdziemy tu także ciekawe atrakcje turystyczne, zarowno te architektoniczne z Esplanade i Mariną Bay Sands na czele, jak i doskonałe parki rozrywki, którym przewodzi kompleks na wyspie Sentosa. Grzechem byłoby nie wspomnieć o tutejszej kuchni. Znajdą tu Państwo czego tylko dusza zapragnie. Gorąco polecamy market Lau Pa Sat, gdzie za niewielkie pieniądze można spróbować doskonale przyrządzonych krewetek królewskich, pieczonej kaczki czy hinduskich curry.
Singapur informacje ogólne