Amanwella (luxury boutique)

DICKWELLA, WYBRZEŻE POŁUDNIOWE, SRI LANKA
 
Przepiękny kameralny hotel na południowym wybrzeżu Sri Lanki, z dala od zatłoczonych plaż i miejskiego zgiełku. Położony jest w kokosowym gaju bezpośrednio przy jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie. Składa się z przestronnych, luksusowo i nowocześnie wyposażonych willi z widokiem na Ocean Indyjski i gaj palmowy. Idealna oferta dla osób szukających ucieczki do prawdziwego raju.   Dojazd z lotniska w Kolombo zajmuje ok. 5h. Srilankan Airlines lata także do miejscowości Dickwella, zlokalizowanej 15 min od hotelu. Możliwy także transfer helikopterem z lądowaniem we wspomnianej Dickwelli.
 
Suite – położone na wzgórzu, skierowane w stronę Oceanu Indyjskiego. Widok na Ocean częściowo przesłonięty jest przez palmy kokosowe. Posiadają przestronną sypialnię połączoną z łazienką, salon, prywatny basen o wymiarach 6 x 4m i przestronny taras. Pokoje zlokalizowane są w niewielkich, kameralnych pawilonach mieszczący 1,2 i 4 suite’y.  Możliwe pokoje łączone
 
Ocean Suite – położone bliżej plaży, z widokiem na Ocean Indyjski. Zlokalizowane są głównie w indywidualnych budynkach, ale kilka z nich połączona jest tarasem z drugim pokojem. Rozwiązanie to idealnie nadaje się dla osób podróżujących z rodziną i znajomymi. W łazience prysznic i wanna oddzielnie.

Do dyspozycji: restauracja, bar, basen, czytelnia, butik, centrum masażu, bezpłatne opiekunki do dzieci.

W celu rezerwacji skontaktuj się z naszym doradcą tel. +22 633-77-79
Sri Lanka hotel Amanwella basen