Hotel Earls Regency *****

SRI LANKA
 
Najbardziej elegancki hotel w Kandy, miasteczka o łagodnym klimacie, słynącego ze wspaniałej świątyni, w której znajduje się  Ząb Buddy. Położony jest na brzegu rzeki w otoczeniu wzgórz, przez co jest oazą spokoju po dniu intensywnego zwiedzania Sri Lanki.  Można tu doskonale odpocząć przy hotelowym basenie czy w zacisznym lounge serwującym przekąski i koktajle.  Jego wykwintna restauracja Mirabelle uważana jest za jedną z najlepszych w mieście. Łącznie posiada 104 pokoje. 
 
Pokoje deluxe – pow. 46m2,  posiadają balkon.  Pokoje zlokalizowane  w skrzydle południowym posiadają oddzielnie wannę i prysznic, zaś te w skrzydle Knuckles i budynku głównym posiadają wannę i prysznic razem. Wyposażenie: klimatyzacja, wiatrak, TV-sat, mini-bar, suszarka do włosów, telefon, serwis do kawy/herbaty, sejf
 
Pokoje premium – pow. 37 m2, położone w budynku głównym. Dodatkowo posiadają płaski telewizor oraz odtwarzacz DVD, a także szlafrok i klapki. Goście pokoi premium otrzymują dziennie bezpłatny poczęstunek. Podobnie jak pokoje deluxe posiadają balkon. Mogą być łączone, stąd są idealne dla rodzin z dziećmi.
 
Pokoje junior suite – pow 39m2, składają się  z wydzielonej części jadalnej oraz sypialni, dodatkowo w łazience znajduje się jacuzzi. Położone w budynku głównym oraz skrzydle południowym. Wyposażenie i serwis jak w pokojach premium. 
 
Do dyspozycji: 2 restauracje, 3  bary, basen, lounge, butik. 

Rezerwacja : 22 633-77-79

 

Sri Lanka hotel Earls Regency lobby