Hotel Heritance Ahungalla *****


Elegancki hotel, którego wystój, zasadniczo zmieniony po generalnym remoncie (zakończonym w maju 2006) nadał mu ciekawy, nowoczesny charakter, zapewniając jednocześnie najwyższy standard zakwaterowania. Położony jest na południowo-zachodnim wybrzeżu, pośrodku rozległego gaju palmowego, w spokojnej miejscowości Ahungalla, 76 km od Kolombo, 115 km od międzynarodowego lotniska. Dysponuje 154 pokojami usytuowanymi w dwupiętrowych budynkach tuż przy jednej z najpiękniejszych plaż Sri Lanki.

Pokoje Deluxe (26 m2): zwrócone w stronę morza. Wyposażenie: klimatyzacja, TV, telefon, internet, mini bar, ekspres do kawy i herbaty, sejf, łazienka (WC, prysznic, suszarka do włosów), balkon.
 

Pokoje Luxury (45 m2): z wydzieloną częścią wypoczynkową; zwrócone w stronę morza. Wyposażenie jak w pok. deluxe, dodatkowo wanna.
 

Pokoje Suite (65 m2): większe od pokoi Luxury z wydzieloną częścią wypoczynkową, zwrócone w stronę morza. Wyposażenie jak w pok. luxury.
 
Pokoje Luxury Suites (75 m2): elegancko i luksusowo wyposażone, przestronne, zwrócone w stronę morza. Wyposażone jak pok. luxury, dodatkowo DVD, wanna z  jacuzzi.

Do dyspozycji: 3 restauracje, 5 barów, 2 baseny, jacuzzi, siłownia, SPA Six Senses, dyskoteka, biblioteka, centrum biznesowe, sklepiki. Leżaki i parasole przy basenie i w ogrodzie gratis.

 W celu rezerwacji skontaktuj się z naszym doradcą tel. +22 633-77-79

Sri Lanka hotel Heritance Ahungalla widok na basen 2