Serene Pavilions (luxury boutique)

WADDUWA, WYBRZEŻE POŁUDNIOWO-ZACHODNIE, SRI LANKA


Ekskluzywny hotel typu boutique, położony na południowym-zachodzie Sri Lanki tuż przy długiej, piaszczystej plaży. Cechuje go wyjątkowo kameralna atmosfera, cisza, spokój i doskonały prywatny  serwis butlera. Składa się wyłącznie z 12 przepięknych apartamentów o powierzchni od 760 m2. Transfer na lotnisko w Kolombo trwa ok. 1,5h.
 

Garden Pavilion (4) – do wyboru z  1  i 2 sypialniami.  Każdy apartament otoczony jest murem i składa się z sypialni, ogrodu, pomieszczenia dla butlera, jadalni z salonem, łazienki, WC, garderoby, prywatnego basenu i przestronnego tarasu. W każdym pokoju dostępny jest bezprzewodowy internet. W wyposażeniu każdego pokoju iPod system, odtwarzacz CD/DVD, sejf, suszarka, TV sat, telefon, mini-bar,
 

Ocean Pavilion (8) – dwupoziomowe apartamenty otoczone murem, na które składają się: parter - jadalnia z salonem, prywatny basen, przestronny taras , WC, pomieszczenie dla butlera, kuchnia, ogród; pierwsze piętro – sypialnia, łazienka z jacuzzi, garderoba, studio do pracy, 4 balkony skierowane w 4 strony świata. Wszystkie apartamenty posiadają widok na ocean. Apartamenty przystosowane są do przeprowadzania zabiegów i masaży SPA.
 

Do dyspozycji: restauracja, bar, SPA, basen, siłownia, kort tenisowy, czytelnia, butik. Hotel organizuje wycieczki do Kolombo, Galle, Kandy, Ratnapury, Pinnaweli oraz  grę w golfa, na słynnym polu Royal oddalonym 1h od hotelu.
 
W celu rezerwacji skontaktuj się z naszym doradcą tel. +22 633-77-79

Sri Lanka hotel Serene Pavilions basen