Hotel Vivanta by Taj *****


Pokoje Standard: z widokiem na ogród palmowy lub morze, klimatyzowane, wyposażone w TV, telefon, mini bar, ekspress do kawy/herbaty, sejf, łazienkę (WC, wanna, suszarka do włosów), balkon.

 

Pokoje Superior: większe od pokoi standard, zwrócone w stronę morza, wyposażone w TV, telefon, mini bar, ekspres do kawy/herbaty, sejf, łazienkę (WC, wanna, suszarka do włosów), balkon.

 

Pokoje Deluxe: nieco większe od pokoi superior, dodatkowo dysponują częścią wypoczynkową, z widokiem na ocean, wyposażone w TV, telefon, mini bar, ekspres do kawy/herbaty, sejf, łazienkę (WC, wanna, suszarka do włosów), balkon.


Junior Suite: z wydzieloną częścią sypialną i wypoczynkową, z bezpośrednim widokiem na ocean, wyposażone w 2 TV, telefon, mini bar, ekspres do kawy/herbaty, sejf, łazienkę (WC, wanna, suszarka do włosów), balkon.


Do dyspozycji: 3 restauracje, 2 bary, basen, brodzik, jacuzzi, fitness klub, sala konferencyjna, dyskoteka, sklepiki, opieka medyczna 24 h, sauna, łaźnia parowa, siłownia, joga, masaże. Leżaki i parasole przy basenie i w ogrodzie gratis.


Sporty gratis: tenis stołowy, siatkówka, badminton, bilard


Sporty płatne: 2 korty tenisowe, jazda konna.


Sporty wodne: windsurfing, narty wodne, skutery wodne, nurkowanie, połowy dalekomorskie dostępne w centrum sportów wodnych w Bentocie.
 
W celu rezerwacji skontaktuj się z naszym doradcą tel. +22 633-77-79

Sri Lanka hotel Vivanta by Taj widok z góry