Jungle Beach Resort (boutique)

TRINCOMALEE, WSCHODNIE WYBRZEŻE, SRI LANKA
 
Hotel Jungle Beach położony jest na dziewiczym wybrzeżu Sri Lanki, bezpośrednio przy przepięknej, dzikiej plaży, na wschodnim wybrzeżu. Jego architektura doskonale współgra z otaczająca go przyrodą, sprawiając, że goście czują się jakby mieszkali w luksusowych drewnianych chatkach. Ze względu na unikalną architekturę, położenie i doskonały serwis hotel zalicza się do prestiżowej grupy Small Luxury Hotels of the World. Jest to idealne miejsce dla osób kochających przyrodę, ciszę i spokój. W okolicach hotelu można odwiedzić gorące źródła, hinduskie świątynie oraz wybrać się na nurkowanie i snorkeling. Hotel łącznie posiada 48 willi.

Beach Cabin – pow. 50 m2, indywidualne wille zlokalizowane najbliżej prywatnej plaży z widokiem na Ocean Indyjski. Wyposażenie: tv-sat, odtwarzacz DVD, mini-bar, sejf, ekspres do kawy/herbaty, suszarka do włosów, stacja do iPoda. Prysznic znajduje się zarówno w łazience, jak i na świeżym powietrzu.

Jungle Cabin – indywidualne wille położone w dżungli. Powierzchnia i wyposażenie jak w beach cabin.

Lagoon Cabin – najniższa kategoria pokoi, położonych w dżungli, najdalej od plaży, w budynkach na palach, zlokalizowanych jeden obok drugiego. Wyposażenie jak w pozostałych pokojach.

Jungle Cluster Villa – są to 3 wille położone nieopodal siebie, dzielące wspólny basen, w których można zakwaterować razem max. 9 osób. Wyposażenie jak w pozostałych pokojach.

Do dyspozycji: basen, restauracja, bar, SPA, siłownia, bezpłatne wifi

Sporty: joga, narty wodne, jazda konna, rowery.