Maalu Maalu Resort & Spa (boutique)

PASIKUDAH, WSCHODNIE WYBRZEŻE, SRI LANKA

 
Hotel Malu Malu położony jest przy pięknej piaszczystej plaży na wschodnim wybrzeżu Sri Lanki, w Zatoce Passikudah. Usytuowanie budynków hotelowych na piasku sprawia, że goście hotelowi mogą poczuć się niezobowiązująco i swobodnie. Wystrój wnętrz utrzymany jest w minimalistycznym stylu łączącym drewniane elementy rustykalne z betonowymi szarościami, co tworzy elegancką komfortową całość. Hotel dysponuje 40 pokojami typu deluxe lub suite znajdującymi się w 1-piętrowych budynkach krytych strzechą skierowanych w stronę morza. Ciekawostką zarówno dla dzieci, jak i dorosłych jest hotelowe mini muzeum koralowców.

Pokoje Deluxe – pow. 45m2, zlokalizowane na parterze lub 1 piętrze, wyposażenie:  LCD  TV-SAT, klimatyzacja, mini-bar, sejf, ekspres do kawy/herbaty, w łazience wanna i prysznic (w pokojach na parterze prysznic znajduje się na zewnątrz), internet Wi-Fi.

Pokoje Deluxe Attic – pow. 60m2, parter z łóżkiem małżeńskim i antresola z dwoma łóżkami 1-osobowymi (łóżka mogą wyć złączone), wyposażenie jak w pok. Deluxe, 1 łazienka.

Ocean Suite – pow. 48m2, zlokalizowane na parterze lub 1 piętrze w budynkach położonych najbliżej plaży, wyposażenie jak w pok. Deluxe, dodatkowo dla 4 pokoi tej kategorii do dyspozycji prywatny, niewielki  basen, drewniany taras oraz niewielka, wspólna sauna.

Panoramic Suite – pow. 62m2, parter z łóżkiem małżeńskim i antresola z dwoma łóżkami 1-osobowymi (łóżka mogą być złączone), wyposażenie jak w pok. Ocean Suite.

Do dyspozycji gości:  2 restauracje, bar w budynku głównym  oraz 2 bary w zabytkowych łodziach na plaży, spa, siłownia, bezpłatne Wi-Fi, Muzeum Koralowców.
 
maalu maalu sri lanka beach