Hotel Uga Bay ****lux

PASIKUDAH, WSCHODNIE WYBRZEŻE, SRI LANKA

 
Hotel Uga Bay, położony jest  bezpośrednio przy piaszczystej plaży na wschodnim wybrzeżu Sri Lanki, w zatoce Passikudah , sąsiaduje z hotelem Malu Malu. Jest jednym z najlepszych hoteli w tej części kraju. Hotel dysponuje 46 pokojami i suitami, wszystkie z skierowane są na zatokę i  ocean,  ładnie zagospodarowany i zadbany ogród.  Jest to idealne miejsce, dla osób pragnących wypoczynku w cichym, kameralnym  miejscu.

Beach Studio (22 pokoje) -  położone bezpośrednio przy plaży, na parterze 1-piętrowych budynków. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, odtwarzacz DVD, mini-bar, ekspres do kawy/herbaty, suszarka do włosów, łazienka z prysznicem.

Ocean Studio (22 pokoje) – położone w budynkach 1-piętrowych,  na 1 piętrze, posiadają balkon. Wyposażenie jak w beach studio.

Bay Suite – posiada 2 sypialnie, salon, jadalnia, 2 łazienki, prywatny basen, widok na ocean. Gościom bay suite przysługuje prywatny serwis butlera serwujący posiłki na  tarasie lub w willi, a drinki w prywatnym barze.  W wyposażeniu dodatkowo stacja do iPoda. Pokoje położone są w budynku głównym.

Beach Villa – 2-poziomowa indywidualna willa przy plaży. Posiada prywatny basen, widok na ocean, prywatny bar, salon, jadalnię, 2 sypialnie, 2 łazienki,  do dyspozycji  serwis butlera.  Wyposażenie jak w bay suite.

Do dyspozycji:
basen, restauracja, SPA, karaoke, wieczory filmowe, siłownia, lekarz na telefon, bezpłatny internet wifi.

Sporty:
rowery, narty wodne, kajaki, windsurfing, snorkeling, nurkowanie.
uga bay sri lanka