Four Seasons Resort Koh Samui
***** lux

SAMUI, TAJLANDIA


Ultraluksusowy hotel położony w północnej części wyspy Samui przy niewielkiej, urokliwej plaży.  Po  przekroczeniu wysokich murów recepcji znajdującej się na szczycie wzgórza ukazują się niezapomniane widoki na Zatokę Tajlandzką.   Hotel składa się z 60 indywidualnych willi i 14 rezydencji ukrytych wśród gęstego, tropikalnego ogrodu. Przeznaczony jest dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań architektonicznych, kameralnej atmosfery w otoczeniu przyrody i serwisu oferowanego w najlepszych hotelach na świecie. Transfer z lotniska trwa ok. 15 min, a do popularnej miejscowości Chaweng ok. 20 min.
 

One-bedroom villa – pow. 103 m2, położone na wzgórzu z panoramicznym widokiem na zatokę. Składają się z sypialni, łazienki z wanną i oddzielnym prysznicem oraz przestronnego tarasu (42 m2) z meblami wypoczynkowymi i prywatnym basenem o pow. 15m2. Wyposażenie: klimatyzacja, Tv sat, odtwarzacz CD/DVD, iPOD station, telefon, serwis do kawy/herbaty, internet zarówno kablowy jak i wi-fi, mini-bar, sejf. W willi można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i 1 dziecko do lat 12 lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 3.
 

Deluxe one-bedroom villa – pow 103 m2, wyposażenie i położenie jak w willach one-bedroom. Różnicą jest basen, który w willach deluxe ma powierzchnię 29 m2. W willi można zakwaterować max. 3 osoby.
 

Beach Front Villa – pow 102 m2, położone w niewielkiej odległości od plaży. Wyposażenie jak w one-bedroom villa. Posiadają prywatny basen o powierzchni od 15 do 29 m2. W willi można zakwaterować max. 3 osoby lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 3.


Beach Villa – pow 125 m2, położone bezpośrednio przy plaży, z pełnym widokiem na morze. Wyposażenie jak w pozostałych willach. Dodatkowo posiadają prysznic na świeżym powietrzu oraz ogromny, prywatny basen o pow. 67 m2. W willi można zakwaterować max. 3 osoby lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 3.


1-4-bedroom residence – prywatne rezydencje składające się z 1-4 sypialni. Położone na są wzgórzu, w gęstwinie tropikalnych drzew i krzewów, dzięki czemu cechuje je atmosfera wyjątkowego spokoju i relaksu.
 

Do dyspozycji: 2 restauracje,  1 bar, basen, siłownia, SPA (5 pokoi do zabiegów, yoga, łaźnia parowa), biblioteka, klub dla dzieci, opiekunki do dzieci, butik
 

Sporty: kajaki, snorkelling, łódki, tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówka plażowa,

Tajlandia Four Seasons taras