Six Senses Hideaway Samui A Sala
***** lux

SAMUI, TAJLANDIA

 

Na północy Wyspy Samui,  z dala od  turystycznych skupisk powstał hotel należący do sieci Six Senses zainspirowany rybacką wioską.  Słynie ona z nowoczesnych, luksusowych hoteli zbudowanych wyłącznie z naturalnych elementów, nie ingerując w negatywny sposób w środowisko przyrodnicze. 66 indywidualnych  willi położonych na stromym zboczu porośniętym tropikalną roślinnością posiada niepowtarzalny widok na wody Zatoki Tajlandzkiej niemalże z każdego jej miejsca. Spa hotelu  i jego restauracja na szczycie wzgórza została uznana za najlepszą w całej Tajlandii. Doskonały serwis gwarantuje przydzielony do każdej willi butler. Transfer z lotniska wynosi ok. 30 min.
 

Hideaway Villa – pow. 130 m2, składają się z dwóch poziomów z sypialnią z tarasem na parterze oraz  salonem, otwartą łazienką z wanną z panoramicznym widokiem na morze i oddzielnym prysznicem na piętrze.   Wyposażenie: klimatyzacja, TV sat, mini-bar, sejf, telefon, serwis kawa/herbata, odtwarzacz CD/DVD, internet wi-fi. 
 

Pool Villa – pow. 160 m2, dwupoziomowe, z prywatnymi basenami o wymiarach 2,5m x 5m z widokiem na morze. Wyposażenie jak w Hideaway Villa.
 

Pool Villa Suite - pow. 300 m2. Na 2 poziomach znajdują się  2 łazienki, garderoba, sypialnia, salon oraz prywatny basen  o wymiarach 3m x 5m.
 

Do dyspozycji: 2 restauracje, bar, basen, winiarnia, Spa Six Senses, siłownia, internet wi-fi na terenie baru i w pokojach, wypożyczalnia książek, CD/DVD, butik z pamiątkami
 

Sporty:  niezmotoryzowane sporty wodne.

Tajlandia hotel Six Senses wyspa Samui 1