Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve
 ***** lux

 KRABI, TAJLANDIA


Pośród dziewiczej, tropikalnej dżungli i wapiennych formacji skalnych Półwyspu Krabi, leży jeden z najpiękniejszych i wyjątkowych hoteli Azji Południowo-Wschodniej - Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve. Na miano to zasłużył przede wszystkim nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi, które wzbudzają podziw gości od momentu przekroczenia ogromnych murów resortu. Nowoczesność miesza się tutaj z wpływami malajskimi, indyjskimi i arabskimi, tworząc doskonale współgrającą, pełną elegancji całość. Phulay Bay to pierwszy hotel nowego projektu sieci Ritz mającego na celu stworzenie ultra-luksusowych hoteli umiejscowionych na dużym obszarze, wkomponowanych w otaczającą przyrodę, tak by goście czuli doskonałą jedność z naturą. Hotel dysponuje 54 willami i pokojami, w których zapewniony jest prywatny serwis butlera. Transfer z lotniska wynosi ok. 45 min.


Resort Pavilion: pow. 179 m2, zlokalizowane w ogrodzie, położone na parterze w 1-piętrowych budynkach. Każdy budynek posiada 4 pokoje. Pokoje zdobią ogromne, drewniane drzwi pokryte tradycyjnymi tajskimi malowidłami i składają się z tarasu, sypialni z ogromnymi łóżkami (2m x 4m), łazienki (wolnostojąca marmurowa wanna, prysznic, garderoba, toaletka) oraz dodatkowej łazienki na zewnątrz z kamienną wanną i prysznicem. Wyposażenie: klimatyzacja, LCD TV-sat, BOSE System,  telefon, sejf, mini-bar, ekspres do kawy i herbaty.


Do dyspozycji: 5 restauracji i barów, basen, SPA  z 11 pokojami zabiegowymi, siłownia, sala konferencyjna, butik, centrum komputerowe, biblioteka, opiekunki do dzieci. Hotel organizuje transfery na wyspę Hong (gratis).Internet: centrum komputerowe (gratis), WIFI (gratis) w pokojach i lobby.

Sporty: niezmotoryzowane sporty wodne dostępne są w niewielkiej odległości od hotelu.

Tajlandia hotel Phulay Bay 1