Rawi Warin Resort and Spa
**** lux

WYSPA LANTA, TAJLANDIA


Luksusowy kompleks hotelowy Rawi Warin jest jednym z najlepszych hoteli na wyspie Lanta. Położony na zachodnim wybrzeżu przy piaszczystej plaży, w sąsiedztwie kilku lokalnych restauracji, stanowi doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak pozwala na dogodną eksplorację wyspy. Polecany jest szczególnie dla rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących odpoczynku w komfortowych warunkach z bogatą infrastrukturą i zapleczem rekreacyjno-sportowym. Pokoje położone są w niewielkich budynkach na wzgórzu oraz willach w pobliżu plaży. Do dyspozycji: 185 luksusowych pokoi. Transfer z lotniska (lądowy + łódź) trwa ok. 3 godz.
 

Pokoje Deluxe: pow. 45 m2, położone w niewielkich budynkach hotelowych na wzgórzu (max. 12 pokoi), posiadają balkon z widokiem na ogród. Wyposażenie: klimatyzacja, TV-sat, telefon, mini-bar, sejf, serwis do kawy i herbaty, łazienka z wanną, oddzielnym prysznicem, suszarką do włosów. Internet kablowy  (płatny).
W pokojach zakwaterować można max. 2 os. dorosłe oraz 2 dzieci do 12 lat (2 łóżka typu queen).
 

Pokoje Pond: pow. 45 m2 , wystrój i wyposażenie takie jak w pokojach deluxe. Pokoje zlokalizowane są wokół oczek wodnych, w centralnej części hotelu oraz w willach składających się z 2 pokoi typu pond: 1 na parterze i na piętrze. W pokojach zakwaterować można max. 2 os. dorosłe oraz 2 dzieci do 12 lat (2 łóżka typu queen).
 

Do dyspozycji: 2 restauracje, 5 barów, cukiernia, 5 basenów w tym basen dla dzieci, siłownia, SPA (hydroterapia, jacuzzi, sauna),  sala kinowa, sala odsłuchowa z profesjonalnym sprzętem muzycznym, wypożyczalnia cd/dvd, biblioteka, klub dla dzieci, sale konferencyjne. Internet kablowy: w pokojach  i w centrum komputerowym (płatny).
 

Sporty wodne: korty tenisowe, siatkówka plażowa, nauka pływania dla początkujących, snorkelling, nurkowanie, windsurfing, kajaki.
 

Tajlandia hotel Rawiwarin 1