Santhiya Resort & Spa
*****

KOH PHAN NGAN, TAJLANDIA

 

Hotel Santhiya położony jest na wyspie Koh Phan Ngan znajdującej się w niewielkiej odległości od wyspy Samui. Należy do prestiżowej grupy „Small Luxury Hotels of the World” skupiającej najbardziej luksusowe i zarazem kameralne hotele świata. Składa się z 99 pokoi i indywidualnych willi położonych na niewielkim wzgórzu tuż przy białej, piaszczystej plaży, przy której znajdują się urokliwe restauracje i bary serwujące tajskie potrawy. Polecany osobom szukającym dziewiczych krajobrazów i wysp położonych z dala od utartych, turystycznych szlaków. Transfer z lotniska na Samui trwa ok. 2 h, w tym łodzią ok. 30 min.
 

Pokoje deluxe – pow. 43 m2,  położone w niewielkich drewnianych budynkach na wzgórzu. Posiadają taras z widokiem na morze.  Wyposażenie: klimatyzacja, Tv sat, mini-bar, telefon, serwis do kawy/herbaty.
 

Pokoje Supreme Deluxe – pow. 48 m2,  położone na 1. piętrze 2-poziomowych budynków z widokiem na morze i otaczające zatokę wzgórza. Posiadają taras z meblami wypoczynkowymi. Wyposażenie pokoi jak w kategorii deluxe.
 

Pokoje Supreme Deluxe Pool Access – pow. 48 m2,  położone na parterze w 2-poziomowym budynku z bezpośrednim dostępem do basenu. Wyposażenie jak w pokojach supreme deluxe.
 

Santhiya the Rock – pow 86 m2, wyjątkowe ze względu na wychodnie skalne znajdujące się we wnętrzu pokoju i łazienki.
 

Seaview Villa Suite – pow. 85 m2, dodatkowo posiadają wannę z jacuzzi na tarasie z widokiem na morze.
 

Hideaway Pool Villa Suite – pow. 115 m2,  dodatkowo posiadają prywatny basen. 
 

Seaview Pool Villa Suite – pow. 115 m2, z widokiem na morze.  Posiadają prywatny basen oraz wannę z jacuzzi na tarasie.
 

Do dyspozycji: 2 restauracje, 1 bar, basen, Ayurvana SPA, siłownia, centrum nurkowe PADI
 

Sporty: kajaki, łódki, windsurfing, snorkelling, nurkowanie
 

Tajlandia hotel Santhiya