Tajlandia - Informacje ogólne

W Tajlandii proponujemy wyjazdy pobytowe oraz objazdowe z prywatnymi transferami i usługami naszych przewodników na wyłączność. Terminy, długość wyjazdu oraz program jest dowolny i jest dopasowywany do potrzeb klienta. Większość hoteli na wyspach została sprawdzona przez naszych pracowników podczas wyjazdów studyjnych, dlatego też służymy cennymi radami przy wyborze zakwaterowania.   Dla chętnych proponujemy również połączenie programów w Tajlandii z krajami ościennymi: Kambodżą, Laosem czy Myanmarem.

Szczególowych informacji o wyjazdach do Tajlandii udzielają nasi konsultanci: tel.22 633-77-70


INFORMACJE O KRAJU
Jest taki kraj, gdzie Budda ciepło uśmiecha się niemal na każdym rogu ulicy. Odpowiada mu pogodny uśmiech mieszkańców, którzy wiodą tu barwne życie wśród świątyń lśniących złotem, targów, na których obfitość wszelkich dóbr przyprawia o zawrót głowy i rozlicznych festiwali, gdzie strojne tancerki elegancko sączą każdy gest. Kraj ludzi szczęśliwych i, jak mówi nazwa Thai – wolnych. Nam Europejczykom wydaje się, że wolnych także od wszelkich trosk. Ich spokój i opanowanie udziela się wszystkim spędzającym tu wakacje. Tajlandia to ogromne spektrum możliwości spędzania czasu: od tradycyjnego poznawania kultury, dla nas wciąż jeszcze nieznanej, zaskakującej i atrakcyjnej, po wygodne i błogie wypoczywanie w luksusie. To także bogata historia i tradycja, która, jak mawiają mieszkańcy, zastyga w czasie niczym krople deszczu, stąd chwila dla sztuki zaklętej w jedwabne batiki i niezwykłą architekturę krajobrazu, chwila dla zmysłów w salonach masażu i spa, chwila dla ducha wśród buddyjskich mnichów w szafranowych szatach... Można je mnożyć niczym synonimy Bangkoku, którego pełna nazwa zajmuje kilka linijek. Egzotyka tego miejsca nieodłącznie związana jest także z kuchnią. Dla wielu to odzwierciedlenie zapachu Azji –  od ciepłego kokosu, pełnej słońca kolendry, przez rześkie nuty trawy cytrynowej po dymne goździki i kurkumę... Słowem - poezja smaku, ale i pełna uroku finezja kompozycji.
Mamy nadzieje, że z tego rogu obfitości będziecie Państwo mogli wybrać coś dla siebie i jednocześnie cieszymy się z Waszych przyszłych, wspaniałych wspomnień!
 

Tajlandia informacje ogólne widok z lotu ptaka