Centara Villas Samui
****

SAMUI, TAJLANDIA

 

Tuż przy piaszczystej plaży,  na łagodnym  wzgórzu porośniętym gęstą, tropikalną roślinnością położony jest kameralny hotel Centara Villas Samui. Składa się ze 100 indywidualnych willi w tajskim stylu z widokiem na ogród, basen i morze. Transfer z lotniska trwa ok. 40 min, a do słynnej turystycznej miejscowości Chaweng ok. 15 min.
 

Garden Villa –  pow. 38 m2, z widokiem na ogród. Wyposażenie: klimatyzacja, Tv sat, telefon, mini-bar, serwis do kawy/herbaty, suszarka do włosów, prysznic.
 

Deluxe Villa – pow. 42 m2, z widokiem na ogród. Wyposażenie jak w willach Garden.
 

Deluxe Sea View Villa – pow. 42 m2, z widokiem na morze. Wyposażenie jak w willach Deluxe.
 

Spa Villa – pow. 42 m2. Dodatkowo posiadają przestronny taras z jacuzzi, a w łazience oddzielnie prysznic i wannę. Dla gości willi typu Spa hotel oferuje wieczorem bezpłatne koktajle.
 

Pool Villa – pow. 42m2. Wyposażenie jak w willach deluxe. Dodatkowo posiadają przestronny taras z prywatnym basenem o wymiarach 5 x 3 m. Podobnie jak wille Spa goście mieszkający w willach typu Pool otrzymują wieczorem bezpłatne koktajle.
 

Do dyspozycji: 1 restauracja, 3 bary, 3 baseny, SPA, plac zabaw dla dzieci, opiekunki do dzieci, busy do Chaweng, Ogród Motyli
 

Sporty: kajaki, łódki, rowery górskie, tenis ziemny
 

Tajlandia hotel Centara Villas basen