The Emin Pasha Boutique

KAMPALA, UGANDA

The Emin Pasha Hotel to pierwszy boutikowy hotel w Kampali. Ten elegancki hotel przypomina czasy innej epoki kiedy miła obsługa, atmosfera i wygoda były wyznacznikami dobrego hotelu. Hotel stwarza harmonijną równowagą pomiędzy starą tradycjyjną architekturą, kolonialnymi meblami, a nowoczesnymi udogodnieniami, które są nizbedne w dzisiejszych realiach. Usytuowany jest w pobliżu centrum Kampali w odległości spacerowej od handlowej dzielnicy miasta i wielu ambasad zagranicznych.

Emin Pasha Boutique mieści się na dwóch akrach parku - ogrodu tropikalnego porośnietego wielkimi starymi drzewami, kwitnącymi krzewami i pachnącymi kwiatami. Posiada zaledwie dwadzieścia pokoi, dzieki czemu zapewnia swoim gościom indywidualną obsługę i wysoki standard usług, oferując prywatność i spokój.

Pokoje Garden (8)
Pokoje te znajdują się na parterze. Każdy ma część wypoczynkową z widokiem na piękne bujne ogrody i dziedzińce. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem tropikalnym lub głęboką wanną . Wszystkie pokoje są klimatyzowane, z bezprzewodowym dostępem do Internetu, telewizorem z płaskim ekranem, telefonem, posiadają w swoim wyposażeniu czajnik do kawy i herbaty, mini bar, moskitiery nad łóżkami i dwie bezpłatne butelki wody pitnej.
 
Pokoje Superior (8)
Pokoje te znajdują się na wyższym poziomie z widokiem na ogród lub podwórko. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem tropikalnym lub głęboką wanną. Wszystkie są klimatyzowane, z bezprzewodowym dostępem do Internetu, posiadają w swoim wyposażeniu telewizor z płaskim ekranem, telefon, ekspres do kawy i herbaty, mini bar, moskitiery nad łóżkami i dwie bezpłatne butelki wody pitnej. Niektóre pokoje mają mały taras.

Garden Suites (2)
Te apartamenty na poziomie terenu są duże. Salon z widokiem na piękne bujne ogrody i basen. Każdy z tych pokoi ma łóżko małżeńskie, łazienkę z  wanną i prysznicem tropikalnym. WC. Te pokoje są klimatyzowane, z bezprzewodowym dostępem do Internetu posiadają telewizor z płaskim ekranem, telefon, ekspres do kawy, mini bar, moskitiery nad łóżkami i dwie bezpłatne butelki wody pitnej.

Superior Suites (2)
Te apartamenty usytuowane na wyższych poziomach są duże. Salon ma wspaniały widok na bujne ogrody i basen. Każdy z tych pokoi posiada łóżko małżeńskie z łazienką, wannę i prysznic tropikalny, WC. Oba klimatyzowane, z bezprzewodowym dostępem do Internetu posiadają telewizor z płaskim ekranem, telefon, ekspres do kawy, mini bar, moskitiery nad łóżkami i dwie bezpłatne butelki wody pitnej.

Rezerwacja i szczegółowe informacje : +22 633-77-79
The Emin Pasha Boutique, Kampala, widok z zewnątrz