Six Senses Con Dao *****lux

WYSPA CON DAO, WIETNAM
 
Luksusowy hotel należący do prestiżowej sieci Six Senses. Znajduje się na wyspie Con Dao, na którą można się dostać samolotem z Sajgonu. Lot trwa ok. 45 min. Hotel powstał w 2010 roku zdobywając tytuł najlepszego w kategorii Konstrukcja i Desing dla kameralnych hoteli świata. Wyjątkowo intymna atmosfera sprawia, że miejsce to cieszy się wśród osób ceniących spokój i wypoczynek z dala od zgiełku świata. Łączy w sobie nowoczesną architekturę i piękno otaczającej go przyrody. Został wykonany całkowicie z ekologicznych materiałów. Łącznie posiada 50 indywidualnych willi.

Wille: Wszystkie posiadają prywatny basen typu "infinity" i pełny widok na Morze Południowo-Chińskie. Do wyboru wille z 1, 3 i 5 sypialniami o powierzchni od 194 do 645 m2 . Wyposażenie:  klimatyzacja, TV-sat, DVD, System Bose, stacja dokująca pod I-Poda, telefon, serwis do kawy/herbaty, mini-bar dopasowany do życzeń gości, sejf, szafka z winami, suszarka do włosów . Internet WIFI gratis.  Każda willa posiada prywatny serwis butlera.

Do dyspozycji: 2 restauracje, piwniczka z winami, basen, Six Senses Spa

Możliwe aktywności: kajaki, hobie-cat, boogie board, surfing, łodzie-kosze, nurkowanie, snorkelling, łodzie na wynajem, wycieczki na Bird i Turtle Island, poglądanie składania jaj przez żółwie (tylko określone pory roku), wycieczki na bezludne plaże Bai Dat Doc i Dam Trau, piesze wędrówki wśród mangrowii i okolicznych lasach z rzadkimi gatunkami małp i czarnymi wiewiórkami, lekcje gotowania 
Wietnam hotel Six Senses Con Dao