Hotel The Nam Hai
***** lux

HOI AN, WIETNAM


Kompleks 100 indywidualnych willi należący do luksusowej sieci GHM oraz prestiżowej grupy „The Leading Small Hotels of the World”. Położony jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży, 5 km od romantycznego miasteczka Hoi An, wpisanego na listę UNESCO. Resort może poszczycić się jednym z najlepszych SPA w Azji, wytwornymi restauracjami oraz 18-dołkowym polem golfowym zaprojektowanym przez samego Colina Montgomerie. W architekturze dominuje nowoczesny styl z wietnamskimi akcentami w ciepłych barwach ziemi.  Cechuje go wyjątkowo spokojna atmosfera, doskonały serwis  oraz dbałość o każdy detal. Transfer z lotniska w Danang – ok. 30 min. 

 

One-bedroom villa – pow. 80 m2, indywidualne wille skierowane w stronę morza, składają się z sypialni, salonu, obszernej łazienki z wanną i prysznicem na świeżym powietrzu oraz dużego tarasu z meblami wypoczynkowymi. Wyposażenie: klimatyzacja, TV sat, telefon, system iPod, BOSE Sound System, mini-bar, ekspres do kawy, sejf, internet wi-fi. W willi można zakwaterować max. 3 osoby.
 

Pool villa (1 do 5 sypialni) – pow. w zależności od ilości sypialni: 250, 400, 520, 590, 660 m2. Zlokalizowane zarówno w ogrodzie jak i bezpośrednio przy plaży (dopłata). Każda willa posiada prywatny ogród, basen z regulacją temperatury wody, jadalnię, w pełni wyposażoną kuchnię, część wypoczynkową, dużą łazienkę z wanną oraz  prysznicem na świeżym powietrzu, meble wypoczynkowe w ogrodzie. Gościom zakwaterowanym w pool villa przysługują następujące darmowe świadczenia: prywatny serwis butlera,   transfer limuzyną z lotniska, transfery do Hoi An i Danang, mini-bar, drinki podczas „Coctail Hour”, pranie (z wyłączeniem chemicznego). Wyposażenie jak w one-bedroom villa. W willach można zakwaterować: 1 sypialnia: 3 osoby; 2 sypialnie: 6 osób; 3 sypialnie: 9 osób; 4 sypialnie: 12 osób; 5 sypialni: 15 osób.


Do dyspozycji: 2 restauracje, bar, 3 baseny, siłownia, sauna, łaźnia parowa,  SPA (8 pokoi do zabiegów) biblioteka, butik, kącik internetowy, sala konferencyjna, 24h room service, opiekunki do dzieci,  internet wi-fi na terenie całego hotelu
 

Sporty: tenis ziemny (4 korty), koszykówka, badminton
 

 

Wietnam hotel The Nam Hai lobby