Six Senses Hideaway Ninh Van Bay
***** lux

ZATOKA NINH VAN, NHA TRANG, WIETNAM


Wyjątkowy hotel typu boutique ultraluksusowej sieci Six Senses, której główną zasadą jest zapewnienie wypoczynku  w zgodzie z naturą. Kompleks willi położony jest w malowniczej zatoce Ninh Van, do której można się dostać wyłącznie łodziami z Nha Trang. Piaszczysta, zatoczkowa plaża, ogromne głazy i wychodnie skalne, krystalicznie czyste wody z bogactwem raf koralowych oraz malownicze wzgórza tworzą niepowtarzalne miejsce do błogiego wypoczynku. W architekturze i wystroju wnętrz wykorzystano głównie naturalne elementy z wyraźną dominacją drewna i kamienia.  Pokoje są proste, lecz niezwykle eleganckie. Łączą w sobie styl wietnamski i nowoczesne, unikalne rozwiązania. Dla chętnych oferowane są prywatne kolacje w grotach skalnych i na bezludnych wyspach.  Hotel zdobył wiele nagród i tytułów w tym za najlepszy hotel w Wietnamie. Znalazł się także na liście „101 Wyjątkowych Hoteli Świata” wg Elite Traveler. Do dyspozycji gości 58 indywidualnych willi. Transfer z lotniska w Nha      Trang zajmuje ok. 1,5h (w tym 20 minut łodzią).
 

Beach Pool Villa - (pow. 176 m2) – 35 willi w rustykalnym stylu, z bezpośrednim dostępem do plaży i prywatnym ogrodem. Składają się z sypialni, salonu, dużej łazienki połączonej z ogrodem, mini-piwniczki z winami, zadaszonego tarasu na 1. piętrze z basenem i meblami wypoczynkowymi oraz dodatkowego tarasu z leżakami tuż przy plaży. Wyposażenie: klimatyzacja, wiatraki, TV sat, telefon, mini-bar, sejf, odtwarzacz CD/DVD i iPOD (na życzenie),  serwis do kawy/herbaty. W łazience drewniana wanna, suszarka do włosów.
 

Hill Top Villa - (pow. 158 m2) – 8 willi położonych na wzgórzu z pięknym widokiem na otaczające góry i zatokę, oferujące pełną intymność. Składają się z sypialni, salonu, garderoby, otwartej łazienki na 1. piętrze, mini-piwniczki z winami,  dużego tarasu z prywatnym basenem i leżakami. Wyposażenie jak w Beach Poll Villa.
 

Water Villa with Rockery - (pow. 154 m2) – jedyne tego rodzaju wille w całym Wietnamie,
wkomponowane  w formacje skalne  tuż nad wodą, zapewniające wyjątkową prywatność. Dostęp wyłącznie łódkami lub po pokonaniu malowniczej ścieżki ze schodkami. Składają  się dwukondygnacyjnego budynku: zadaszonego pokoju wypoczynkowego, sypialni, dużej łazienki, tarasu z leżakami oraz basenu wyżłobionego w skałach. Wyposażenie jak w Beach Pool Villa.
 

Rock Villa - (pow. 187 m2) – wkomponowane naturalnie w skałki nad wodą, w najbardziej wysuniętej na zachód części hotelu. Składają się z sypialni, dużej łazienki z drewnianą wanną, garderoby, mini-piwniczki z winami,  zadaszonej werandy z meblami wypoczynkowymi, tarasu przy basenie wkomponowanym w skałki oraz drugiego tarasu na wodzie.  Wyposażenie jak w Beach Pool Villa. 
 

Spa Suite Villa - (pow. 164 m2) idealne dla bardzo wymagających klientów, położone na wzgórzu nieopodal Spa, dokąd prowadzą kamienne schodki. Posiadają salon, sypialnię, łazienkę z drewnianą wanną i garderobą, łaźnię parową, prywatny basen oraz pokój do zabiegów spa. Wyposażenie jak w pokojach Beach Pool Villa.


Do dyspozycji : - 3 restauracje, 2 bary, basen, siłownia, sauna, łaźnia parowa, SPA Six Senses, salon piękności, wypożyczalnia CD/DVD, fryzjer, butik, biblioteka, centrum biznesowe, opieka lekarska, centrum nurkowe, bezpłatne meleksy, opiekunki do dzieci, klub dla dzieci, rowery do poruszania się po hotelu.
 

Sporty: tenis ziemny,  siatkówka plażowa, badminton, łódki, kajaki, windsurfing, żaglówki (hobbie cat), narty wodne, nurkowanie, snorkeling, połowy dalekomorskie

 
Rezerwacja : tel. 22 633-77-79

Wietnam hotel Six Senses Ninh Van Bay