Anantara Mui Ne Resort *****

PHAN THIET, WIETNAM

 

 Lanmien w języku wietnamskim oznacza „spokój” i właśnie goście szukający spokoju i odpoczynku w kameralnym otoczeniu znajdą tu to, czego poszukują. Hotel powstał w 2008 roku przy piaszczystej plaży, nieopodal rybackiej wioski Mui Ne słynącej z piaszczystych wydm, czerwonych kanionów i najlepszego w całym Wietnamie sosu rybnego. Składa się z 69 pokoi położonych w  budynku głównym i 20 indywidualnych willi z basenami. Dzięki wysokiemu standardowi i doskonałej obsługi został zaliczony do prestiżowej sieci „Small Luxury Hotels of the World”. Transfer samochodem z lotniska w Sajgonie trwa ok. 3h


Pokoje superior – pow. 42 m2, położone w budynku głównym z balkonami z widokiem na ogród. Wyposażenie: TV sat, telefon,  darmowy mini-bar, sejf,  internet wi-fi, dostępny wybór podusze. W łazience prysznic i wanna oddzielnie, suszarka do włosów.
 

Pokoje deluxe – pow. 57 m2, położone w budynku głównym. Posiadają balkon z widokiem na staw i tropikalny ogród. Wyposażenie jak w pokojach superior.
 

Pokoje premium deluxe –  pow. 79 m2,  położone w budynku głównym. Posiadają balkon z widokiem na staw, ogród, basen i plażę. Wyposażenie jak w pokojach superior.
 

Pokoje junior suite – pow. 90 m2, położone na ostatnim piętrze budynku głównego, posiadają balkon z pełnym widokiem na morze, basen i plażę. 
 

Pool Villa - pow. 92-128 m2, z widokiem na morze, basen główny lub ogród.  Posiadają salon, 1 lub 2 sypialnie, prywatny basen,  oraz łazienkę na świeżym powietrzu.
 

Do dyspozycji: 2 restauracje, bar, basen,  SPA (6 pokoi do zabiegów), sala konferencyjna, organizacja wycieczek, opiekunki do dzieci, centrum biznesowe,
 

Sporty: tenis ziemny, siatkówka plażowa, zajęcia yogi, parasailing, skutery wodne, nurkowanie. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe. 
 

Wietnam hotel Lanmien Phan Thiet