Princess Dannam Resort and Spa
***** boutique

PHAN THIET, WIETNAM


Przy dziewiczej, piaszczystej plaży z widokiem na latarnię morską, leży kameralny hotel Princess D’Annam, składący się wyłącznie z indywidualnych willi. Położony jest nieopodal rybackiej wioski Phan Thiet, w której do dziś można podglądać rozciągających ogromne sieci rybaków. Hotel został zaprojektowany przez uznanego architekta Tan Hock Beng’a łączącego modernistyczną wrażliwość z postkolonialnymi elementami. Do dyspozycji gości przeznaczono 57 willi, 4 baseny oraz ogromny kompleks Spa (1800 m2). Okolice hotelu stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Znajdują się tutaj słynne wydmy w Mui Ne, misternie wyżłobione kaniony z czerwonego piaskowca, malownicze wzgórza oraz słynne 18-dołkowe pole golfowe zaprojektowane przez Nicka Faldo. Transfer z lotniska w Sajgonie trwa ok. 3 h samochodem.

Wille Mandarin – pow. 70 m2, położone wokół dwóch basenów. Posiadają sypialnię, garderobę, przestronny taras oraz łazienkę z dużą wanną. Wyposażenie: klimatyzacja, TV sat, mini-bar, serwis do kawy/herbaty, sejf, szybkie łącze internetowe. W willi można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i dziecko do lat 12 (dzielące łóżko z rodzicami)
Wille Princess - pow. 100 m2. Dodatkowo posiadają prywatny basen, ogródek oraz wannę na świeżym powietrzu, a w sypialni łóżko małżeńskie z baldachimem. W willi można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 12 (dostępne dostawki).
Wille Empress - pow. 185 m2, dwupoziomowe wille z panoramicznym widokiem na zatokę Ke Ga, 2 sypialniami i prywatnym basenem. W willi można zakwaterować max. 4 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 12 (dostępne dostawki).

Do dyspozycji: restauracja, 4 baseny, SPA (10 pokoi do zabiegów), siłownia, organizacja wycieczek jeepami.
 
Sporty: siatkówka plażowa, piłka nożna, bodyboarding, wakeboarding. 18-dołkowe pole golfowe Ocean Dunes Golf club znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu.
 
Wietnam hotel Princess D\'Annam pokój