Victoria Phan Thiet Beach
Resort and Spa ****

PHAN THIET, WIETNAM


Kompleks 57 romantycznych bungalowów w stylu wietnamskiej wioski położony w tropikalnym ogrodzie przy piaszczystej plaży ocienionej palmami kokosowymi. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajdują się słynne wydmy Mui Ne oraz rybacka wioska Phan Thiet z lokalnymi restauracjami  i pozostałościami po panującym tu niegdyś Imperium Cham. Dojazd z lotniska w Sajgonie trwa ok. 3h.
 

Garden View Bungalow – pow. 71 m2, składają się z obszernego pokoju, dużej łazienki otwartej na ogród z prysznicem oraz dużego tarasu z leżakami i parasolem. W wystroju przeważa miodowa kolorystyka oraz drewno ratanowe. Wyposażenie: klimatyzacja, wiatrak, TV sat, telefon, mini-bar, sejf, serwis do kawy/herbaty, suszarka do włosów.
 

Beach Front Bungalow – pow. 71 m2, położone bezpośrednio przy plaży. Wyposażenie jak w garden view.
 

Do dyspozycji: 3 restauracje, 1 bar, 2 baseny, brodzik dla dzieci, siłownia, SPA (6 pokoi do zabiegów, jacuzzi, sauna, salon piękności), butik, centrum biznesowe, klub dla dzieci, sala gier, opiekunki do dzieci,  butik, galeria sztuki, wynajem jeep’ów, internet wi-fi gratis.
 

Sporty: tenis ziemny, squash, tenis ziemny, siatkówka plażowa, jazda konna, bilard, badminton, rowery górskie, windsurfing, kajaki, body board. W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się pole golfowe.  
 

Wietnam hotel Victoria Phan Thiet łazienka