L'Espace San Bernardo

WŁOCHY, LA THUILE, VALLE D'AOSTA


Przekraczanie granic w obszarze narciarskim Espace San Bernardo jest możliwe nie tylko dla śmiałych narciarzy pokonujących ambitne i wymagające trasy. Dzięki połączeniu włoskiej stacji narciarskiej La Thuile i francuskiej miejscowości narciarskiej La Rosiere, na obszarze San Bernardo powstała - w dosłownym znaczeniu tego słowa -„niekończąca się” trasa narciarska, o długości 160 kilometrowów, która oferuje na terenie tych obydwu krajów trasy o wszystkich poziomach trudności.

Jako jeden z niewielu obszarów narciarskich w części departamentu Savoie, znanego jako Haute - Tarentaise, zbocza San Bernardo znane są przede wszystkim jako rejon pewnego śniegu, umożliwiający przez około 120 dni w sezonie, zjazd do doliny na zakończenie udanego dnia narciarskiego i zapewniający na każdej wysokości pomiędzy 1.176 i 2.641 metrami możliwie najlepsze warunki narciarskie.

Oprócz wyboru zjazdu po włoskiej stronie Dolce Vita lub po francuskiej stronie Savoir Vivre, w obu częściach obszaru narciarskiego, także przy zjazdach z San Bernardo narciarze stają przed możliwością wyboru różnych tras z 80-ciu, które oferują idealne zjazdy dla narciarzy początkujących i zaawansowanych.


Szczegółowe informacje i rezerwacja : 22 633-77-79

Mapa tras L\'Espace San Barnardo, La Thuile, La Rossiere